Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal baaaaaaaaaaaaaardzo :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________kat synchronizacji do korekty/napinacz do kontroli

sprezarka do rozjezdzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd w Luksemburgu nie przyznał koncernowi Volkswagena wyłącznego prawa do używania dobrze znanego od lat skrótu TDI

W uzasadnieniu sąd podkreślił, że TDI nie jest oryginalnym skrótem i ma wiele znaczeń na terenie Unii Europejskiej. Jednocześnie prawnikom marki Audi nie udało się udowodnić, że ten skrót powinien być własnością koncernu Volkswagena. Audi będzie musiało pokryć koszty procesu.

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal baaaaaaaaaaaaaardzo :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________kat synchronizacji do korekty/napinacz do kontroli

sprezarka do rozjezdzenia :)

czyli to wiedzieliśmy wczoraj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z popołudnia,

Seba i Kimi - doceniam propozycję ale nie widzę tej czerwieni :no: nie będzie pasować do niczego :no: , Panton odnośnie tych nakładek to jaka to S-ka z tej mojej "myszy" ;( ;( ;(

Jeszcze jest troszkę czasu więc może coś mi wpadnie w oko - zobaczymy :mysli: - najbardziej podchodzi mi czarny świecący lub mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tzw. czwarte światło stopu :D

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:21_________________________________________________

:hi: z popołudnia,

Seba i Kimi - doceniam propozycję ale nie widzę tej czerwieni :no: nie będzie pasować do niczego :no: , Panton odnośnie tych nakładek to jaka to S-ka z tej mojej "myszy" ;( ;( ;(

Jeszcze jest troszkę czasu więc może coś mi wpadnie w oko - zobaczymy :mysli: - najbardziej podchodzi mi czarny świecący lub mat :)

nie chodzi dokładnie o logo S4 tylko o symbol... fajnie to wygląda... widziałem kiedyś.. chodzi mi dokładnie o taki wzór:

zaciski pomalowane na czarny kolor błyszczący (taki jakby polakierowany) a na to sam symbol kwadracika czerwonego i znaczkiem audi...

picture.php?albumid=19621&pictureid=104508

ten znaczek oczywiście malutki... dodaje takiego smaczku na zacisku... kurde jakby poszukać w wątku dotyczącym zmiany hebli to na pewno by znalazł wzór takiego malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawione... chodzi o sam znaczek, który miałby być umieszczone na zacisku pomalowanym na czarno... znaczek oczywiście mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawione... chodzi o sam znaczek, który miałby być umieszczone na zacisku pomalowanym na czarno... znaczek oczywiście mały...

też gdzieś coś takiego widziałem :mysli: - na to bym się skusił :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Mario jeżeli chcesz znać moje zdanie to zaciski albo czarny połysk albo polerka

:sick3: :sick3: :sick3: nie wiem ale ohyda :wallbash:

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 18:44_________________________________________________nawet do Colibry bym nie założył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...