Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze wiecej esek bylo :)

idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto :D

Zobacz S4 B5 Avant - 1539 sztuk. Tylko 1539.

To będzie dopiero klasyk kiedyś :good: :good: :good:

...ale żaden z tych 1539 Avantów nie trafi nigdy w moje ręce :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

myslalem ze wiecej esek bylo :)

idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto :D

We'll see :> Ok, koniec przerwy, idę robić dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo kuwa ale polało... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: u mnie nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

lunęło troszeczkę :nose:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 18:04_________________________________________________

Oooooooo kuwa ale polało... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: u mnie nic nie ma

do ciebie dopiero przyjdzie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcindlug

co wchodzilo w pakiet oswietlenia w poliftach ? na bank byly to lampki czerwone i biale w drzwiach, oswietlenie nog po otwarciu drzwi, czerwone diody w lampce podsufitki. bylo cos jeszcze ?

lampki w drzwiach,oświetlenie nóg,czerwone diody w podsufitówce,podświetlane kratki na czerwono i białę podświetlenie zegarów nie pamiętam czy coś jeszcze ale to chyba wszystko

no i to co Kimi pisał ściema oświetlenia wnętrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

warszawy tez nie ominelo :)

z tomkiem skonczylem rozmawiac doszedlem na silke zrobilem raptem 3 cwicznia i sie zaczela burza po 5 minutach napierdalania zarwal sie dach woda wlala sie do sal i zalala wszystko

no i wszyscy spierdzielalipo kostki w wodzie mi sie przypomnialo ze zostawilem auto jakby na poziomie nizej niz ulica wiec pomyslalem k**wa mac bedzie zalane wypadam na ulice akurat trafil

sie kumpel co mnie podwiozl ale nie dalo sie nawet podjechac na ulicach bylo tyle wody ze byly nie przejezdne wyzej niz prog w aucie :D

polecialem z buta w wodzie po piszczele do klatki w kaltce wszystko zalane a auto z drugiej strony bloku heh mowie no k**wa bedzie powodz lece na druga strone patrze ....

a tam 3 kaluze na krzyz :D heh ulzylo mi w aucie sucho takze hyh sie zesralem troche ale od frontu bloku w autach woda sie ponabierala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Pieknej to jak na pobojowisku, pioruny jebaly dookola jak glupie. Nawet nie oszczedzilo sie kanapie wyrzuconej przez kogos pod blokiem. Jak w nia jeblo to az podskoczyla. A ja w aucie i wyjsc nei moglem :D

Po tym tez wyskoczylem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe

no kurde ale niebezpiecznie jest :/

czytalem artykul jakies mlodziutkie malzenstwo wybralo sie w gory niedawno bo lubili lazic szlakami normalnie

i gdzies tam w gorach zlapal ich deszcz wiec sie zatrzymali w schronisku no i wszystko gitara no ale wpadli na pomysl ze skocza do sklepu niedaleko byl

wyszli i kawalek za schroniskiem piorun uderzyl prosto w niego a ze ona go trzymala za reke zgineli oboje na miejscu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ciekawie jest w burze :(

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 19:40_________________________________________________ale ja lubię popatrzeć na burze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe

no kurde ale niebezpiecznie jest :/

czytalem artykul jakies mlodziutkie malzenstwo wybralo sie w gory niedawno bo lubili lazic szlakami normalnie

i gdzies tam w gorach zlapal ich deszcz wiec sie zatrzymali w schronisku no i wszystko gitara no ale wpadli na pomysl ze skocza do sklepu niedaleko byl

wyszli i kawalek za schroniskiem piorun uderzyl prosto w niego a ze ona go trzymala za reke zgineli oboje na miejscu :/

jak romantycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nawalało, piorun w drzewo obok mojej chaty trzepnął, wywrócone drzewa, połamane słupy i przez kilka godzin bez światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...