Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ku....wa siedze sobie w pracy i che juz wychodzic do domu a tu nagle dzwoni komora patrze.... :chytry: a tu dzwoni taki c**jek z Wa-wy(dyrektor) jakis tam nadzwyczajny :kox: i mi mowi panie Tomaszu przyznaliśmy panu premie i umowe na czas nieokreslony :dance: no to ja do niego p.tadeuszu to fantastycznie :decayed: a on do mnie mowi "Panie Tomaszu od dzisiaj to Tadek jestm" :polew: :polew: :polew: :polew: wiec sierpień jak dla mnie zaczal sie zajekurwawybiscie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Panie Tomaszu radzę uważać i się pilnować.... mi jak ktoś proponuje przejście na TY (oczywiście w biznesie) to zapala się pomarańczowe światełko...nie daj się złapać na marchewkę :cool1:

bede mial na uwadze :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Mario

hmm w sumie to nei wiem czemu nie dziala skopiuj i wklej link w przegladarce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej z nich szatan spoczywa :punk: :punk: :punk::evil: :evil: :evil:

dokładnie.....kox na maxa.... :drool: :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________

Mario

hmm w sumie to nei wiem czemu nie dziala skopiuj i wklej link w przegladarce :mysli:

mi tam działa :tongue4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:39_________________________________________________ :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Mario

hmm w sumie to nei wiem czemu nie dziala skopiuj i wklej link w przegladarce :mysli:

bangla :wink4:

hehehehfaktycznie cena z kosmosu - może pozłacany sprzęt w środku :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się witam i idę ratować świat od usterek motoryzacyjnych, a przy okazji podjąć próbę ratowania elektroniki w a6, bo się k****a nie chciało poprzednim właścicielom nakryć folią i w środku m.in. moduł komfortu pływa, a widać, że nie od dzisiaj, bo normalna pleśń na płytce i przeżarte ścieżki - ciekawe, co z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się witam i idę ratować świat od usterek motoryzacyjnych, a przy okazji podjąć próbę ratowania elektroniki w a6, bo się k****a nie chciało poprzednim właścicielom nakryć folią i w środku m.in. moduł komfortu pływa, a widać, że nie od dzisiaj, bo normalna pleśń na płytce i przeżarte ścieżki - ciekawe, co z tego będzie

DJ zdolniacha jesteś - ogarniesz :wink4::good:

Myśl, o mnie :wink4:

Nie zależnie od tego jak TO brzmi :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, ale nie musisz mówić komplementów, żebyśmy skończyli Twoją robotę :tongue4:

Norah Jones Live Dont Know Why

Macie na dobry początek dnia - ja właśnie dopijam kawkę i lecę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy o mnie ktos tez pomysli ?? :rolleyes::embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

jak z kosmetykami ktos cos pomyslal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy o mnie ktos tez pomysli ?? :rolleyes::embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

jak z kosmetykami ktos cos pomyslal ?

Seba ja myślę, dodatkowo również o twojej :audi: tzn. jakie będą efekty to kuracji odmładzającej :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka pogoda z doopy chyba pieprze prace na dzisiaj i ide do domu w kimono :disgust: za tym komputerem spie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy o mnie ktos tez pomysli ?? :rolleyes::embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

jak z kosmetykami ktos cos pomyslal ?

Seba ja myślę, dodatkowo również o twojej :audi: tzn. jakie będą efekty to kuracji odmładzającej :naughty: :naughty: :naughty:

spoko w oko zdcjecia porobie i przed i po :D

musze jeszcze ten plyn do przygotowania powierzchni kupic dlatego pytalem czy ktos cos chce

bo ja dzisiaj to bede zamawial ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zaufałem prognozie pogody i wybrałem się rowerkiem do roboty... :chytry:

co za proroki w tych TV pracują :disgust::thumbdown: gdzie to słońce siępytam :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

rkwon, ja może będę miał taki kabelek, ale musisz poczekać do soboty, jak wrócę do EL i sprawdzę, bo ten mój zdaje się z jednej strony ma mini-USB :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba to nie jest mozliwe ;)

to jest kabelek firewire wiec musi miec firewire>firewire tylko moze byc z jednej male z drugiej duze

usb na bank nie ;) jakbys mial to przekaz Pantonowi bo mnie nie bedzie niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...