Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kanu Tobie sie gejsza marzy chyba nie dziewica :polew: gdzieś jeszcze żyją takowe stworzenia :mysli: w dobie XXI w 38 letnia dziewica to już byłby zastanawiający przypadek......w klasztorze chyba :gwizdanie:

dziewicę to nawet już trudno w gimnazjum znaleźć.... :>

nie trudno, ujmijmy to tak.......można znaleźć nie dziewice , u mojej córki jest nawet mamusia 2 dzieci..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pracowałem w podstawówce to było sporo 6 klasistek co już były po swoim pierwszym razie... no cóż chciało się zachodu i wolności dawania du... w każdym wieku to się ma dzieci w wieku dzieci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pracowałem w podstawówce to było sporo 6 klasistek co już były po swoim pierwszym razie... no cóż chciało się zachodu i wolności dawania du... w każdym wieku to się ma dzieci w wieku dzieci :naughty:

albo synów co przyprowadzają chłopaków zamiast dziewczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek :wink4:

no to juz kwestia gustu :D ja tam nie musze miec smaczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z popołudnia :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 15:33_________________________________________________Grube tematy macie dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Mariusz moze szybciej ale mialem tak robote ustawiona bo przeciez dzwonili caly wczorajszy dzien a ze ja bylem po weselu to za bardzo nie wiedzialem co sie dzieje :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 17:55_________________________________________________a ze im wiecej km nabije sluzbowym tym wiecej robpy idzie do audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz moze szybciej ale mialem tak robote ustawiona bo przeciez dzwonili caly wczorajszy dzien a ze ja bylem po weselu to za bardzo nie wiedzialem co sie dzieje :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 17:55_________________________________________________a ze im wiecej km nabije sluzbowym tym wiecej robpy idzie do audi :D

Tomcio to gdzie trzeba donieść o tym procederze? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

mojego szefa rabiemy na wszystkie mozliwe sposoby:D mowimy mu tak jak dzisiaj ze w leczyzy nam zejdzie 4 godziny a bylismy 2 a kolejne dwie godziny robilismy swoje roboty tzw fufy :) za co on nam placi bo przeciez jestesmy u niego w czasie pracy jezdziemy jego autem za co onplaci za paliwo a nie wspomne ze jego sprzetem :D no i tak sie kreci jakos[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:44_________________________________________________ale jak by placil normalne pieniadze to by czlowiek tak nie kombinowal a takto trzeba sobie radzic[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________zreszta jest swiadom zerobimy fufy ale nie wie na jaka skale :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss-u jutro bede znal cene bo byl na uropie i tel mial wylaczony

oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek1605 bede w niedziele na spocie wiec dostaniesz kostmetiksy no chyba ze masz parcie to w lodzi bede w czwartek pozno ale w piatek jak chcesz to mozesz wpadac to dam Ci co trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...