Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siema siema

mnie nie bylo nie wracalem do lodzi ale dzwonilem do chmiela :) Bartka on czasem wpada swoja asterka na spota :D

nie bylo duzo ludzi ale jak zawsze pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:51_________________________________________________http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1084103,raperowi-z-lodzi-grozi-wiezienie,id,t.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ETKA nie hula :no: :no: :no:

jak nie hula ? co sie dokladnie dzieje ?

hula na bank na xp, vista 32 bit i podobno 7 32bit. jezeli masz system 64bit to nie zadziala na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ETKA nie hula :no: :no: :no:

jak nie hula ? co sie dokladnie dzieje ?

hula na bank na xp, vista 32 bit i podobno 7 32bit. jezeli masz system 64bit to nie zadziala na bank

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh k**wa zolte podrabiacze fakt podobne to wszystko ale a4 to takie jakies kozy piejace do gory cos chyba za waskie a za wysokie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4

spokojnie :) zaznajomisz sie z pojeciem maszyny wirtualnej i przeprowadze Cie przez ten ciezki proces jak za reke ! ale na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy zalozenie ze zrobie to jutro a najlepiej pojutrze ;)

a gdzieś ty Marcinie później jechał

mame w pracy musialem nawiedzic - ICZMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Windows 7 Home Premium 64 bit :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a już się ucieszyłem :confused4

spokojnie :) zaznajomisz sie z pojeciem maszyny wirtualnej i przeprowadze Cie przez ten ciezki proces jak za reke ! ale na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy zalozenie ze zrobie to jutro a najlepiej pojutrze ;)

a gdzieś ty Marcinie później jechał

mame w pracy musialem nawiedzic - ICZMP

:good: :good: :good:

Siemka wszystkim :P

Bruno weź na czytaj PW:P

Ja mam Viste i Windows 7 na drugim kompie ale nie wiem o co chodzi :P chyba o tą płytke co ma Bruno tak? a co tam jest wogóle :D

Kamil chodzi o to, że nie chodzi mi ETKA na moim kompie na Windows 7 - 64 bit :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...