Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

i ze Dudka na mundial nie wzieli :mysli: :mysli: :mysli:

Pantonix sie zapadl :D skubany zeby sie nei przepracowal :D

ja sobie zrobie przerwe na sniadanko :P

:hi:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 05:21_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 06:31_________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli:

moze ja jestem off line skoro nikogo nie ma a juz 7 :P:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 06:50_________________________________________________swiat si e konczy wczesniej ejdnak niz w piatek :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:heat: :heat: :heat:

ulzylo mi :D dzieki Mario :D[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 08:01_________________________________________________Klysiu PW lap tam ladnie na klate :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieta_natura_kwiat_frezja_wlosy_rude_reda_dziewczyna_sen_twarz.jpg[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:21_________________________________________________400_F_22166453_nH6l7FsD5LsUI6Ml8byjFwG0LkjQ5UZj.jpg[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:22_________________________________________________7631267-portret-fresh-a-beautiful-kobieta-z-kwiatem-samodzielnie-na-bia---y.jpg[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:23_________________________________________________images?q=tbn:ANd9GcRADwruxihwP74Scf3WmfG_UFI2jaM2mzeI2PzCL62jLy4Ru7BG47I21pr2_A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś, dzisiaj kumpel był u Rogala i gadał z Nim o moim blb i mówił że mapy startowe nie pomoga na palenie jak to Panton sugerował :tongue4:

nie sugerowałem a pisałem konkretnie gdzie jest problem.... :tongue4: dlatego upgrade softu silnika sprawę załatwi bo tam są poprawione mapy startowe i będzie palił z dotyku.... :gwizdanie: więcej zaufania Panie Marat :wink4:

ps: a co by było śmieszniej to u Rogala robił program szogun555 i on ma BLB..... miał też problemy z paleniem.... Rogal powiedział, że to wina złych map startowych i poprawi.... poprawił i od tamtej pory auto pali na dotyk - możesz zweryfikować to co napisałem z szogun555 więc ...... może inaczej - chcesz się założyć o flaszkę, że tutaj jest przyczyna z paleniem Twojego silnika? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...