Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

rkwon, ja ciągle jadę ogólnorozwojówkę, więc mam 3 dni w tygodniu to samo :paker:

Piąty tydzień już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

rkwon, ja ciągle jadę ogólnorozwojówkę, więc mam 3 dni w tygodniu to samo :paker:

Piąty tydzień już :D

to ty Kimi jak przyjedziesz po nowym roku na spota to cie nie poznamy :kox::silacz: :silacz: :silacz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze z 10 tygodni i mozesz zaczacv abc albo abab itd ;)

No tak 20 tygodni w sumie planuję :wink4:

Mam sporo "masy" do nadrobienia, zanim wskoczę na wyższy poziom :D

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:16_________________________________________________chriss, bez przesady, nie mam ambicji zostać drugim Burnejką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj tam burnejka wazne zeby dobrze wygladac

ja tam bebzona sie nigdy nie pozbede :polew: :polew: :polew:

Sebek nie przesadzaj każdy ma swojego buddę :wink4: no może każdy :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no budda budda ale wiesz co mi po fajnie wygladajacej lapie czy po tym ze mi klata urosla jak bebzon mam nadal jak mialem :P

fakt nie cwicze brzucha :D no chyba ze piwo :D a na silce teraz mam cel poddciagnac sie na drazku 10 razy ... to jakas masakra

pamietam jak przyszedlem to nawet raz nie dawalem rady :D takze cel mam zacny :P a uniesc te 100 kg nie jest latwo :P im wyzszy czlowiek

i dluzsze rece tym ciezej a ja mam nad wyraz dlugie jak na swoj wzrost :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jest ze mna tak zle, bo na drazku jeszcze 10 razy daje rade :decayed:

fak :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szacun bo wbre pozorom to nie jest takie proste :)

ale mamy inna mase :P do ogarniecia a moja masa to moj kapital :D [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ocho manipulacja watek ozywa na nowo zaraz sie zacznie znowu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to Twoje auto jutro odpalio :> A co do masy - w sumie ja duzo nie waze, bmi wzorowe, ale czy dziesieciokrotne podniesienie na drazku to wyczyn...chyba jednak nie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś po knociłem :kwasny:

chciałem napisać że też powinienem pochodzić na siłkę ale mnie się nie chce ;([br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:44_________________________________________________pamiętam jak w szkole średniej wygrałem zawody w robieniu brzuszków wisząc na drabinkach :naughty: ale to już historia ;(

a teraz.............szkoda gadać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, chyba nie bedzie przerabiania na C6 ;( :confused4: Raz, ze sie tacie nie chce tego robic i nie ma czasu zbytnio, dwa - napotykam problemy typu laczenia kawalka blotnika blaszanego (C5) z aluminiowym (C6). Duzo wiecej trzeba przerobic, zeby to mialo rece i nogi. Ja jeszcze chce sie tego podejmowac, ale tata niezbyt;/ No nic... Jestem zmuszony zrobic go w oryginale i sprzedac swoje b57... I tak nie jestem usatysfakcjonowany do konca, bo wolalbym jednak przerabiac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bym wykombinowal sposob laczenia, a w ostatecznosci kazal dospawac kawalek alu, no ale niestety widze, ze lipton jest;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to Twoje auto jutro odpalio :> A co do masy - w sumie ja duzo nie waze, bmi wzorowe, ale czy dziesieciokrotne podniesienie na drazku to wyczyn...chyba jednak nie;)

w brew pozorom zadko ktory facet jest w stanie sie podciagnac 10 razy w wiekszosic jest to 1-3 ...

takze wiesz :) mozesz sie czuc pozytywnie wyrozniony :D

no ciekawy jestem kolo poludnia zejde odpalic zobaczymy nie spodziewam sie cudow bo w sumie nic nie zrobilismy a skoro moj aku mocniejszy

to nei ma bata zeby odpalil od kopa ajesli odpali to zglupieje ...

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:56_________________________________________________nie dobrze z a6 :/ jestem nie zadowolony ... :P ja mam malo do gadania co prawda ale ... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, walic to... Pojezdze troche i opierdziele, moze kupie C6 kiedys :>

dokładnie... i C6 przerobimy tył na polift..... bo ma kox światełka i cały tyłeczek :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...