Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a ja nie dotre bo przyjezdza pan o 18 ogladac pazdziocha :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 16:04_________________________________________________moze sie go wreszcie pozbede :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie dotre bo przyjezdza pan o 18 ogladac pazdziocha :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 16:04_________________________________________________moze sie go wreszcie pozbede :kox:

oby się udało :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typy powiem tak przyjechalo 3 typow :polew: 1 chodzilo wkolo i zbieral info ode mnie co jest z samochodem :decayed: 2 pan chodzil wokol i wsadzal paluchy we wszytskie szpary jakie ma samochod czy maja rowne odstepy :polew: 3 zas waszmosc zanurkowal pod maske no i.....

UWAGA UWAGA zostal wydany werdykt :

samochod wg nich na 90 % byl sapawany z 2 ,szpachli mi powiedzieli ze ma wiecej niz wody w Wiśle plynie,a silnik jest do generalnego remontu bo zaciaga piane do tłoków :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i tu nie wiem co autor mial na mysli ale napewno cos powaznego tylko nie wiedzial chyba sam o co mu chodzi :wallbash:

takze jak byscie chcieli zeby ktos rzucil fachowym okiem na wasze furazerki mam do nich numer zrobia wam taki przeglad ze sie w pale nie miesci :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może Ci fachowcy byli ze Zduńskiej Woli .? Bo tam są tacy jak opisałeś :hi:

Tomaszow Mazowiecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścieżkę zdrowia niezłą zrobili;D Jak ode mnie kupowali kiedyś civic'a, to przyszło 4 macherów, jeden przejechał i prawił, że "ręczny żyleta", że jego renault się szybciej zbiera i ogólnie auto jest ok, po czym, gdy stanęliśmy, odkręca korek od oleju, trzyma łapę, pokazuje mi, ze mu ją zakapało olejem i gada - silnik ma przedmuchy, pewnie jest zajechany :polew: Ogólnie rzecz ujmując - mózgów nie brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typy powiem tak przyjechalo 3 typow :polew: 1 chodzilo wkolo i zbieral info ode mnie co jest z samochodem :decayed: 2 pan chodzil wokol i wsadzal paluchy we wszytskie szpary jakie ma samochod czy maja rowne odstepy :polew: 3 zas waszmosc zanurkowal pod maske no i.....

UWAGA UWAGA zostal wydany werdykt :

samochod wg nich na 90 % byl sapawany z 2 ,szpachli mi powiedzieli ze ma wiecej niz wody w Wiśle plynie,a silnik jest do generalnego remontu bo zaciaga piane do tłoków :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i tu nie wiem co autor mial na mysli ale napewno cos powaznego tylko nie wiedzial chyba sam o co mu chodzi :wallbash:

takze jak byscie chcieli zeby ktos rzucil fachowym okiem na wasze furazerki mam do nich numer zrobia wam taki przeglad ze sie w pale nie miesci :decayed: :decayed: :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: ludzie są powaleni :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kiego hu....j chodzi z tą pianą, bo pierwszy raz słyszę tą teorie :kox:

:polew: no ja tez tego nie wiem ja mogl cos stwierdzi o tlokach nie widzac ich ale sa takie rzeczy ktorych nigdy nie bedziemy w stanie pojac :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Pany, jest taka akcja, "żebyście dali piątaka" - mianowicie, moi znajomi działają w jakiejś fundacji na rzecz zwierząt, w związku z czym robią charytatywną imprezę 8.12 w Elektrowni -będzie miło, jeśli i Wy wpadniecie, skoro nadarza się okazja na "klubowe" wyjście:) Wszystkie info - poniżej.

393434_276612385708759_100000799994105_674883_1236231724_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Pany, jest taka akcja, "żebyście dali piątaka" - mianowicie, moi znajomi działają w jakiejś fundacji na rzecz zwierząt, w związku z czym robią charytatywną imprezę 8.12 w Elektrowni -będzie miło, jeśli i Wy wpadniecie, skoro nadarza się okazja na "klubowe" wyjście:) Wszystkie info - poniżej.

393434_276612385708759_100000799994105_674883_1236231724_n.jpg

Jestem jak najbardziej za...Dj miksuje do tego na tej dżamprezie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...