Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bartas jak wrażenia? Ja tam byłem kilka razy jedynie ale u mnie bardzo pozytywnie :D

Ja się wychowałem na lagunie jak jeszcze ciężary trenowałem.

Kimi - mialem na myśli to, że tam jest mało maszyn, ale wystarczająco do ogólnorozwojówki. Nie wiem co robisz dokładnie, ale to co na wodnym raju raczej wystarcza. A podciągasz się?

To ja Ci napiszę, żebyś miał ogląd:

nogi: wyciskanie (1 maszyna), uginanie w leżeniu(2 maszyna), prostowanie siedząc(3 maszyna)

potem ściąganie drążka (4 maszyna), butterfly(5 maszyna), wyciskanie sztangi na ławce, hantle na boki na barki, sztanga łamana na biceps, ściąganie na triceps(6 maszyna), plecy(7 maszyna), brzuch (skłony, potem uginanie nóg), grzbiet (prostowanie tułowia w leżeniu)

Aha, no i rozgrzewka - 5 minut na wiosłach (8 maszyna) :naughty: :naughty: :naughty:

Tyle potrzebuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:09_________________________________________________

powiem jedno auaaaaa

Wyrobią się :wink4: :wink4: :wink4:

Bartas, ale kulturalnie było, nie? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary leze.... i ledwo ramionami ruszam :gwizdanie: lewa nie dawala rady a teraz prawa umarla :shocked:

:silacz::D :D :D :D [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:20_________________________________________________dobrze dobrze czyli znaczy ze weszlo :) tydzien minie po flegaminie i bedziesz jak mlody bog wdrozysz sie i juz nie bedzie napinac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek zdjecia widzial ?? :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________yy no to widzial :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo duzych ludzi, az wstyd sie przebrac, bieznia jedna nie dziala, steper....nie zyje. malo miejsca, smierdzi :P ale kot fajny i weze :D

ogolnie na + ale jakbym mial za 12 wejsc dac 95 zl za taka silke.... to wole za 120 tam gdzie chodzilem i moc jeszcze na aeroby chodzic z kobitkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam aerobów nie robię na siłowni, wole pobiegać po dworze, a na siłce tylko skakanka na rozgrzewkę. Śmierdzić musi na kżdej pakerni ;D PAMIĘTAJ KREW I POT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D

Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...