Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: 7,5 godzinny z zakopca do warszawy

sie robola zachcialo zdejmowac rusztowanie na moscie k**wa gamonie zamkneli droge na ponad godzine :wallbash: :wallbash: :wallbash:

korek nie wiem ile mial kilometrow ale byl meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega i to na obwodnicy kielc masakra

ale za to trasa lodz - warszawa - zakopane - warszawa na jednym baku czyli jakies 150 - 430 - 430 czyli jakies 1000 km na ok 58 litrach 5,8 ;)

znosnie ;) fis klamie c**j podaje 7 :kwasny::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

ale Panowie i Panie ile sniegu jest w zakopcu to masakra z nocy 20-30 cm na odsniezonym aucie :D

warunki narciarskie wysmienite :D :D :D tylko google potrzebne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: 7,5 godzinny z zakopca do warszawy

sie robola zachcialo zdejmowac rusztowanie na moscie ku*** gamonie zamkneli droge na ponad godzine :wallbash: :wallbash: :wallbash:

korek nie wiem ile mial kilometrow ale byl meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega i to na obwodnicy kielc masakra

ale za to trasa lodz - warszawa - zakopane - warszawa na jednym baku czyli jakies 150 - 430 - 430 czyli jakies 1000 km na ok 58 litrach 5,8 ;)

znosnie ;) fis klamie ch*** podaje 7 :kwasny::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

ale Panowie i Panie ile sniegu jest w zakopcu to masakra z nocy 20-30 cm na odsniezonym aucie :D

warunki narciarskie wysmienite :D :D :D tylko google potrzebne :P

no Seba to mam nadzieje ze bedzie bo ja lece 29 na tydzien[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:43_________________________________________________

a w łodzi pada śnieg bo jutro sie wybieram :)

no ja rano odsniezalem nawet znaczy rano kolo 11 :D ale o 12 sladu juz nie bylo po sniegu a teraz deszcz pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tego Ci zycze bo naprawde jest super dzien w dzien 20-30 cm :D i temp max -5 :) w dzien na stoku -1 idealnie po prostu tylko google bo w ryj sypie jak sie jezdzi :D

no i policja na stokach jebie wszsytkich na potege sprawdzone na bialce i witowie :) wylapuja ludzi ktorzy pili cos w barze a pozniej na stok nie wpuszczaja i jesli ktos jezdzil to prawko niestety leci :/

byl przypadek ze laska wsiadla na skuter i potracila jakas inna babke sie okazalo ze byla po 2 grzancach :/ ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pra

Tomek tego Ci zycze bo naprawde jest super dzien w dzien 20-30 cm :D i temp max -5 :) w dzien na stoku -1 idealnie po prostu tylko google bo w ryj sypie jak sie jezdzi :D

no i policja na stokach jebie wszsytkich na potege sprawdzone na bialce i witowie :) wylapuja ludzi ktorzy pili cos w barze a pozniej na stok nie wpuszczaja i jesli ktos jezdzil to prawko niestety leci :/

byl przypadek ze laska wsiadla na skuter i potracila jakas inna babke sie okazalo ze byla po 2 grzancach :/ ehhh

i prawko straciła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tego Ci zycze bo naprawde jest super dzien w dzien 20-30 cm :D i temp max -5 :) w dzien na stoku -1 idealnie po prostu tylko google bo w ryj sypie jak sie jezdzi :D

no i policja na stokach jebie wszsytkich na potege sprawdzone na bialce i witowie :) wylapuja ludzi ktorzy pili cos w barze a pozniej na stok nie wpuszczaja i jesli ktos jezdzil to prawko niestety leci :/

byl przypadek ze laska wsiadla na skuter i potracila jakas inna babke sie okazalo ze byla po 2 grzancach :/ ehhh

ja to nart nie zakladam ani nic z tym zwiazanym raz mialem na nogach to nogi oby dwie zlamalem :D ja to moge siedziec pod stokiem i degustowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja narty zlo ;) wyjebalem sie tak ze naderwalem wszystko co moglem w barku :) tylko snowboard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja narty zlo ;) wyjebalem sie tak ze naderwalem wszystko co moglem w barku :) tylko snowboard :D

ja moze jednak zostane pod stokiem chyba ze na jabłuszku mozna zjezdzac :D[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 00:32_________________________________________________no to trzeba isc w kime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Seba traska z powrotem czasowo nie powala :decayed:

Jaja będą jak taki śnieg przyjdzie w okolice Łodzi - drogowcy znowu będą zaskoczeni :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Seba traska z powrotem czasowo nie powala :decayed:

Jaja będą jak taki śnieg przyjdzie w okolice Łodzi - drogowcy znowu będą zaskoczeni :decayed: :decayed: :decayed:

:siema: ja dzisiaj rano jak do pracy jechalem w radiu mowili ze na to co wczoraj spadlo nasze piekne miasto wydalo na odśnieżanie 600.000 tys PLN :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> hejka

to pewnie merolami odśnieżali z doczepionymi pługami :cool1:

:siema: Szwedka :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...