Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

czyżby wszywka :gwizdanie:

myślałem, że się nikt nie domyśli :wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:

esperal czuc na odleglosc :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wspolczuc :gwizdanie:

Bartas nie ma czego - podczas wszywania nie bolało nic a nic :no::polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5l. na twarz i nie bolało :decayed:

Albo jak to mój Tomasz mówi, że najlepszy jest okład z młodych piersi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

i tu się rodzi kolejny problem :polew: skąd teraz młode piersi :polew: chyba że piersi z kurczaka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5l. na twarz i nie bolało :decayed:

Albo jak to mój Tomasz mówi, że najlepszy jest okład z młodych piersi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

nie tylko Twoj tak mówi ja tez tak mowie :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________

1,5l. na twarz i nie bolało :decayed:

Albo jak to mój Tomasz mówi, że najlepszy jest okład z młodych piersi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

i tu się rodzi kolejny problem :polew: skąd teraz młode piersi :polew: chyba że piersi z kurczaka :polew: :polew: :polew:

no nie da sie ukryc bo za mlode to zaraz Cie posadza nie wiadomo o co a jak przekrocza magiczny wiek to juz sie okazuje ze ruszane :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Twoj tak mówi ja tez tak mowie

bo wszystkie Tomki to fajne chlopaki :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 16:50_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim z Bndy łódzkiej i nie tylko łódzkiej:) szykować ciuchy i zbierac alkohol-bedzie walka z procentami w marcu:)

spokojna twoja rozczochrana :decayed::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim z Bndy łódzkiej i nie tylko łódzkiej:) szykować ciuchy i zbierac alkohol-bedzie walka z procentami w marcu:)

spokojna twoja rozczochrana :decayed::kox:

:)to ,ze ostatnim razem usnąłem u Miśka nie znaczy ,że usnę w Bukowinie:) yyyyy tzn usnę ale myślę zdecydowanie później haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko głowa boli, ale dzisiaj tak odpieprzyłem a6, że szok :polew: Jutro mam jechać 230km do Żnina po dowód rejestracyjny- autko przeszło przegląd, 250 zł mniej w portfelu i jeszcze sobie przypomniałem, że czwórce też przegląd się skończył i tak sobie jeździłem bez od 18.12 w pełnej nieświadomości;p Aż się nie mogę nadziwić, że to przegląd przeszło, bo owszem - hamulce ok, światła niby też, ale poskręcałem to na kilka śrub, zderzak tylko przyłapany, koleś stwierdził, że auto z ameryki chyba (okazało się, że soczewki w światłach mają przesłonę nie w tę stronę. Ponoć mam luz na łożysku i jeszcze jakieś drobne pierdoły, jednak cieszę się, że już mogę jechać po dowód:) Ponawiam pytanie - chce ktoś coś z giełdy motoryzacyjnej w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...