Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke.

i tu mają racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci Tomek że kiszka jest straszna;/ Ubezpieczyciel wysłał mi kosztorys na 5600, dzwonie do Idczaka o co chodzi. Ci gadają że oni swój kosztorys wysłali zaraz po oględzinach z rzeczoznawcą do firmy ubezpieczeniowej i czekają nadal na akceptacje i nie wiedza czemu firma ubezpieczeniowa jakiś swój kosztorys na zamiennikach zrobiony zresztą wysyła mi a nie im, według ich kosztorysu około 25 tysięcy. Dzwonie znów do firmy ubezpieczeniowej dowiedzieć się co jest grane to rzekomo od idczaka kosztorysu nie dostali, wiec pani mi podaje adres mail prawidłowy żeby jeszcze raz wysłać. Cholera! Dzwonie znów do idczaka ostro podkurwiony, oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke. Auto stoi nieruszone bo dopóki idczakowy kosztorys nie będzie przyklepany nie mogą nic ruszyć;/ Widzę że do wakacji chyba będzie się sprawa ciagneła jak tak dalej pójdzie....Polska!

Polska takie sa ubezpieczenia kase barać tylko potrafia ,powiem tak ja maiłem krakse nie zmojej winy i czekałem na zwrost kasy 4 mc a łaskawie zapłacili bo ich bobardowałem tak to bym czekał sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c007.gif

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

o matko, co drugie zdanie to Klysek....
jakby nie patrzeć to pan klubowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smol - skad ja to znam

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

U mnie bylo identycznie, Pan z ubezpieczalni przyjechal, obejrzał autko, zrobi foty i tyle go widzialem, po dwoch tygodniach dostaje wycene w Chinskich zamiennikach (1500zł) śmiech na sali!!!

Wiec pojechalem do siebie do firmy i wziąłem FV za czesci za ktore faktycznie zaplacilem:) no i z 1500zł zrobilo sie prawie 5tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej! hamuj sie :))) ;P

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

teraz pracuje jak prawdziwy Diesel :)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

Panie listonoszu On mnie obraza! :(( prosze dac mu upomnienie <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obrazil, stwierdzilem fakt, jakbym dostal 5 za pazdziocha to bym go dobil za nastepna 5 :P
a ktop by ci dał za twojego 5 h110.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Powiem Ci Tomek że kiszka jest straszna;/ Ubezpieczyciel wysłał mi kosztorys na 5600, dzwonie do Idczaka o co chodzi. Ci gadają że oni swój kosztorys wysłali zaraz po oględzinach z rzeczoznawcą do firmy ubezpieczeniowej i czekają nadal na akceptacje i nie wiedza czemu firma ubezpieczeniowa jakiś swój kosztorys na zamiennikach zrobiony zresztą wysyła mi a nie im, według ich kosztorysu około 25 tysięcy. Dzwonie znów do firmy ubezpieczeniowej dowiedzieć się co jest grane to rzekomo od idczaka kosztorysu nie dostali, wiec pani mi podaje adres mail prawidłowy żeby jeszcze raz wysłać. Cholera! Dzwonie znów do idczaka ostro podkurwiony, oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke. Auto stoi nieruszone bo dopóki idczakowy kosztorys nie będzie przyklepany nie mogą nic ruszyć;/ Widzę że do wakacji chyba będzie się sprawa ciagneła jak tak dalej pójdzie....Polska!

no to ja mialem tyle dobrze ze mialem w PZU i jezdzilem do nich na aleksandrowska i sie nie patyczkowalem bo wiedzialem ze musza zaplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]

No właśnie tak myślałem ze koło 12 litrów sobie po trasie będzie palić. Dla mnie super w zasadzie jak na taką furkę :git:. I powiem, że jak sobie u Ciebie siadłem to chyba następnej nie kupie A4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie listonoszu On mnie obraza! :(( prosze dac mu upomnienie <lol>

Jerzyk jestes zadkim bywalcem spotow wiec nie dyskutij bo dostaniesz karnego *****a :polew:

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

klysek szuka bryki :cool1:
Krzysiu nie stac mnie na taka fure jaka posiada Bartas to jest rodzynek stan igła :kox:

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]
a jaka masz tam motorownie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...