Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

oo widzisz Mario :) na Ciebie zawsze mozna liczyc :) trzeba kupic jakies specyfiki pamietam Broda rok temu cos tam kupowal i ogarnialismy i w sumie to dawalo rade :)

tylko nie pamietam co to bylo pamitam tylko ze Broda mi robil :D [ATTACH=CONFIG]286[/ATTACH] :decayed::decayed::decayed::decayed:

....pogarszasz swoją sytuację ...........ŁYSA PAŁO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to plyna w lodzkim :D

Szybszy od Jeepa - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

w parku z liśćmi powiadasz? :eusathink:...ale tylko z liśćmi czy jak? :whistling::grin:

hehhe no wiesz mozesz karmic labedzie bulka albo kurczakiem albo papryka w sumei kurde chyba mi bije :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to plyna w lodzkim :D

Szybszy od Jeepa - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

w parku z liśćmi powiadasz? :eusathink:...ale tylko z liśćmi czy jak? :whistling::grin:

hehhe no wiesz mozesz karmic labedzie bulka albo kurczakiem albo papryka w sumei kurde chyba mi bije :D:P

hehe, no chyba tak :decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam :kwasny:

:naughty::kox::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

a tak schodza na ziemi

ja pier**le ....

Pedofil w gimnazjum - Sadistic.pl

i jak tu bezpiecznie dziecko do szkoly wyslac ?

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

przepraszam moze to nie stosowne po prostu przegladam jakies tam nowinki z dzisiaj i sie napatoczylo

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

az pojde zapalic bo sam nie ogarniam tego co widze :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

polska patologia normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nikogo nie obrażę jeśli zaproponuję po jednym PYK-u :naughty:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

Ciacho - Ciasny Wiesiek - YouTube

po prostu nie mogę z Mecwalda :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Mario Mecwald aka ciasny w. zrobil tutaj mega robote to i ja pykne bo wlasnie rozladowalem dostawe :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losz w morde a co to green label czemu nie znam hmmm

ja pyfko PYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z miłą chęcią bym sobie też chlapnął:decayed: dziś kursik Norway>Denmark>Germany>Poland... f*ck yeah:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma ale da się PYK-nąć :grin:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

ja z miłą chęcią bym sobie też chlapnął:decayed: dziś kursik Norway>Denmark>Germany>Poland... f*ck yeah:banan:

no no kilka km-ów jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnych przygód z POLIZEI:decayed: btw kiedy można jechać bez limitu w niemcach?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

tak z ciekawości pytam, bo nigdy na znaki nie patrzyłem a nie raz byłem wyprzedzany przez radiowóz i nic się nie czepiali... kilka razy tylko kontrola czy koksu nie wioze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnych przygód z POLIZEI:decayed: btw kiedy można jechać bez limitu w niemcach?

kiedy nie ma POLIZEI :polew: a tak na poważnie to :dontknow::kwasny:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnych przygód z POLIZEI:decayed: btw kiedy można jechać bez limitu w niemcach?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

tak z ciekawości pytam, bo nigdy na znaki nie patrzyłem a nie raz byłem wyprzedzany przez radiowóz i nic się nie czepiali... kilka razy tylko kontrola czy koksu nie wioze:decayed:

w sumie jak oni ciebie to czemu by mieli się czepiać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nigdy nie wnikam, kilka razy stali i nic, kilka razy mnie jeszcze wyprzedzali przy 140-160 i nic, zawsze staram się lecieć ile tubylcy lecą... czasem trochę szybciej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z miłą chęcią bym sobie też chlapnął:decayed: dziś kursik Norway>Denmark>Germany>Poland... f*ck yeah:banan:

Uuułaaa, Ty tak służbowo jezdzisz czy rekreacyjnie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pijcie Panie i Panowie:decayed: ja uciekam się pakować i za 1,5h wycieczkę czas zacząć:wink: pozdro all z norwaya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co szczawiu w niedziele sie na spocie poznamy ? :D:)

Mario powaznie co to jest green label ??

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

bo mnie to zaintrygowalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...