Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ciezko bedzie tv jest w salonie :) tam gdize wszyscy :D no ale jakos to na pewno musze zobaczyc jak nie to tel :) i kibel

:decayed::decayed::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powiedz co u Ciebie czy przelew dotarl

:grin: to jest marzenie :facepalm: była wizytacja z Warsaw i wszytsko mi powiedzieli czemu nie ma kasy itd. powiedzmy ze w 70% im wierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko co ti Cie interesuje ;) swoje zrobiles kasa sie nalezy i tego nic nie zmieni ;)

mam nadzieje ze w dobrym temacie zabieram glos hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko co ti Cie interesuje ;) swoje zrobiles kasa sie nalezy i tego nic nie zmieni ;)

mam nadzieje ze w dobrym temacie zabieram glos hmm

w dobrym dobrym :decayed: no masz racje ale no powiedzieli ze z pod ziemi nie wykopia zeby wszystkim na raz placic likwiduja w c**j odziałów sprzedaja samochody ktore sa zbyteczne wiec kasa ma byc mam byc oczko wyzej w hierarchi :naughty:+ premia wiec mysle ze warto poczekac :decayed:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

:arrow2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekaj :)

tylko ja juz slyszalem nie raz takie opowiesci :) przynajmniej z firmami z ktorymi wspolpracowalem :) no ze staramy sie poczekaj poczekaj i tak mijal kolejny miesiac

wystawiam kolejna fakture i slysze no ze teraz jeszcz enie ale ze juz w nastepnym to napewno i jeszcze prezenty beda :) hehhe niestety :) niedoczekalem tego momentu :)

kurde powiem Wam ze troche poplynalem :)

Film z Karolina leci juz na gazete wyborcza a pozniej prawdopodnobnie na wszystkie inne serwisy typu onet wp i inne gown :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawa i pieniadze przed Toba:decayed:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

swieta tuz tuz, wiec nie ma co sie zastanawiac: Skóra z żubra (2819563005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko co ti Cie interesuje ;) swoje zrobiles kasa sie nalezy i tego nic nie zmieni ;)

mam nadzieje ze w dobrym temacie zabieram glos hmm

w dobrym dobrym :decayed: no masz racje ale no powiedzieli ze z pod ziemi nie wykopia zeby wszystkim na raz placic likwiduja w c**j odziałów sprzedaja samochody ktore sa zbyteczne wiec kasa ma byc mam byc oczko wyzej w hierarchi :naughty:+ premia wiec mysle ze warto poczekac :decayed:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

:arrow2:

co to za muza - tytuł :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekaj :)

tylko ja juz slyszalem nie raz takie opowiesci :) przynajmniej z firmami z ktorymi wspolpracowalem :) no ze staramy sie poczekaj poczekaj i tak mijal kolejny miesiac

wystawiam kolejna fakture i slysze no ze teraz jeszcz enie ale ze juz w nastepnym to napewno i jeszcze prezenty beda :) hehhe niestety :) niedoczekalem tego momentu :)

kurde powiem Wam ze troche poplynalem :)

Film z Karolina leci juz na gazete wyborcza a pozniej prawdopodnobnie na wszystkie inne serwisy typu onet wp i inne gown :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Seba to tak jak z moja Kasia jak powiedziala ze odchodzi to szefowa od razu gada ze od nowego roku to miala zarabiac 3500 takie warunki ze c**j zeby tylko zostala a tak jej powiedziala sp***dalaj bo sie boi ze zabierze jej klientow :grin: znaczy nie ma o co sie bac bo to jest pewne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe egzakly :)

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

uruchomie dzisiaj profil firmowy na fb licze na Wasze liki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano zobacz soundtrack z project x ja nie wiem co to jest ale tam napewno znajdziesz to :)

:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Już się zasysają muzy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Zobacz promujące nagranie z udziałem pięknej łódzkiej bokserki Karoliny Owczarz. Świetna muzyka [WIDEO]

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Zobacz promujące nagranie z udziałem pięknej łódzkiej bokserki Karoliny Owczarz. Świetna muzyka [WIDEO]

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...