Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

mowilem ale loga nie zmienia

za duzo pierdolenia

to jest grupa bebniarska i juz tak maja na bebnach zrobione koszulki k**wa i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję... Człowieka co mi zrobi dwa boczki w alcantarze. Zna ktoś? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragaman robi alcantare oile sie nie myle napisz pw do Mariana :)

---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragaman robi alcantare oile sie nie myle napisz pw do Mariana :)

---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

:whistling:

wiem, że obszywa kiery ale z boczkami to nie jestem przekonany na 100% :wink:

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ----------

:hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psychika Ci siada;p

nie nie mam wyplaty 10.12 beda juz zalegac mi dwie wiec hycba starczy finasowania jakiegos pajaca :facepalm:

szukam pracy nie potrzebuje ktos tak zajebistego pracownika jak ja :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to lipa kurde, grudzien, swieta ida a pracodawca w c**ja gra?!:kwasny: a nie chcesz w norwayu popracowac?!:wink:

musze sie pochwalic troche... jedno z moich zdjec kladki/mostu z miejscowosci Trzy Morgi w woj. lodzkim, mozna zobaczyc w najnowszym numerze magazynu mostypolskie.pl, do nabycia miedzy innymi w EMPIKu:decayed:

K%25C5%2582adka+%25231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to lipa kurde, grudzien, swieta ida a pracodawca w c**ja gra?!:kwasny: a nie chcesz w norwayu popracowac?!:wink:

musze sie pochwalic troche... jedno z moich zdjec kladki/mostu z miejscowosci Trzy Morgi w woj. lodzkim, mozna zobaczyc w najnowszym numerze magazynu mostypolskie.pl, do nabycia miedzy innymi w EMPIKu:decayed:

http://4.bp.blogspot.com/-z3fUPVQxuUU/TneGOJXpg5I/AAAAAAAAAMo/43Wz4cqnzHA/s1600/K%25C5%2582adka+%25231.jpg

powiem ci ze coraz powazniej zastanwiam sie nad wyjazdem z tego j**anego kraju :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ciezko jest dostac jakas konkretna prace, ale powoli sie cos rusza w pracy typu kierowca... bo widze, ze ogloszen dosc duzo, mozna tez cos poszukac w budowlance... gdyby ktos chcial moge podeslac kilka ofert z posredniaka, ja szukam wlasnie czegos dla swojej dziewczyny:wink:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

albo grubo albo wcale:decayed:

5987106_460s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ciezko jest dostac jakas konkretna prace, ale powoli sie cos rusza w pracy typu kierowca... bo widze, ze ogloszen dosc duzo, mozna tez cos poszukac w budowlance... gdyby ktos chcial moge podeslac kilka ofert z posredniaka, ja szukam wlasnie czegos dla swojej dziewczyny:wink:

no ale po jakiemu sie tam dogadywac :whistling: bo wiesz w szkole jak był jez.norweski to chodziłem na wagary :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...