Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::hi::hi:

lampki wyrezane - dalsza część po świętach :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli jesteś poważnie zainteresowany takim rozbitkiem ze Szwajcarii to musisz uważać ,wiem co mówie bo jeszcze niedawno takie sztuki oglądałem i gdyby tylko to było do zrobienia to byłoby super ale rzeczywistość inna raczej jest. Mimo tego sam kupiłem Audi ze Szwajcarii teraz i wiem ze był robiony delikatnie bo cięzko na coś dobrego trafić.

Opublikowano

że bity, to już widać, ale uwierz mi - jeżeli naprawdę nie strzeliły poduchy (a wszystko z tym systemem było ok), to warto się taką eSką zainteresować;)

Opublikowano

DJ ,chodzi mi o to żeby nie skupiać się na tym że puknięte ,zrobi się i będzie jeździć. Ja chciałem kupić taką A4 srebrną ,2 razy byłem w Rawie Mazowieckiej. Najpierw pojechałem z laptopem obadać furę i sprawdzić jakie szkody. Na początku nie wyglądało źle ,była puknięta z przodu tak ze tylko powymieniać elementy (np. maske ,pas czy chłodnice) i można było śmigać. Niestety rzuciło mi siew oczy że ktoś kombinował coś z lewym tyłem ,ale było to tak ordynarnie zrobione że spokoju mi nie dawało. Drugie podejście zrobiłem już z miernikiem lakieru i okazało się że może ze 3 elementy nie były malowane ,drzwi z tyłu lewe nie spasowane (zobaczyłem to dopiero przy 2 wizycie) a w paru momentach na mierniku pokazywały się same kreski. Cena była kusząca ale niestety takiego trupa w życiu bym nie wziął...

To tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia ,facet miał też kilkanaście aut na placu ,jeszcze dwie A4 i jedną A6 którym się przyjrzałem i żadnego bym chyba nie wziął :) Wole ostrzec kolege ;)

Opublikowano
  • Autor

a ja Wam powiem tak odebralem wlepy :D :D :D mam czarne sunie :D sa za***iste

:D

Poklony dla Witka :D zrobil kawal dobrej roboty :D

najmniejsze maja szerokosci 15 cm najwieksza 49 :D :D :D mega moc :D

Opublikowano
  • Autor

no ale ze jak ?? :D mam jeszcze nieporozcinane mam kawalki 60 cm na 100 cm i tam jest wszystko powycinane musze porozcinac i poprzenosci na folii transmisyjnej czy jakiejs tam na auto :D :D :D

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 23:56 ----------

:whistling:

Opublikowano
no ale ze jak ?? :D mam jeszcze nieporozcinane mam kawalki 60 cm na 100 cm i tam jest wszystko powycinane musze porozcinac i poprzenosci na folii transmisyjnej czy jakiejs tam na auto :D :D :D

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 23:56 ----------

:whistling:

:siema:

:decayed: ja posiadam :grin:

Opublikowano

Klysiu rozumiem, że po folię trans. do ciebie to tylko na PW :grin:

Opublikowano
Klysiu rozumiem, że po folię trans. do ciebie to tylko na PW :grin:

zgadza się :thumbup1::decayed:

Opublikowano
a ja Wam powiem tak odebralem wlepy :D :D :D mam czarne sunie :D sa za***iste

:D

Poklony dla Witka :D zrobil kawal dobrej roboty :D

najmniejsze maja szerokosci 15 cm najwieksza 49 :D :D :D mega moc :D

tylko nie zapomnij wziąć je na spota w Niedzielę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
a ja Wam powiem tak odebralem wlepy :D :D :D mam czarne sunie :D sa za***iste

:D

Poklony dla Witka :D zrobil kawal dobrej roboty :D

najmniejsze maja szerokosci 15 cm najwieksza 49 :D :D :D mega moc :D

tylko nie zapomnij wziąć je na spota w Niedzielę :naughty: :naughty: :naughty:

dokładnie :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe ja mam 3 m folii :P takze mysle ze styknie :D az tak duzo nie mam tych naklejek :P ale jak cos zawsze mozna zrobic dodruk folii mi jeszcze zostalo prawie drugie tyle co zuzylem :)

Opublikowano

dwie juz rezerwuj :grin::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D siema siema :)

Opublikowano

witam

macie moze nr tel do pocas

po ma limit pw i nie mogę sie z nim skontaktowac.

Opublikowano
  • Autor

niestety :D takich informacji nie udzielamy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.