Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja się nie biorę za renault;p ...a poza tym nie jestem dobry;D

DJ-u , może masz kogoś znajomego kto by to ogarnął :question: Wytęż proszę główkę - zależy mi :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mili Państwo - Potrzebuję dobrego mechanika aby naprawił skrzynię automatyczną w Renault - ma ktoś może namiar na takiego fachurę ???

Marian zajebsci fachowcy tylko Renaulty rzezbia sa na Legionow 122 :wink: maja wrsztat na czesci nie czekasz bo obok warsztatu maja sklep z czesciami :wink: tutaj masz nr. tel. 42-630-56-55 kom 888-233-667 :decayed:

Opublikowano

i gitarrrrra;D

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed: po tre :D
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: po tre :D

doj**ałeś na bicku :grin:

Opublikowano
Mili Państwo - Potrzebuję dobrego mechanika aby naprawił skrzynię automatyczną w Renault - ma ktoś może namiar na takiego fachurę ???

Marian zajebsci fachowcy tylko Renaulty rzezbia sa na Legionow 122 :wink: maja wrsztat na czesci nie czekasz bo obok warsztatu maja sklep z czesciami :wink: tutaj masz nr. tel. 42-630-56-55 kom 888-233-667 :decayed:

Dzięki uprzejmnie :decayed:

Opublikowano
:wink: do usług wladi napisał żebyśmy jakiegoś szofera ogarneli :whistling:
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: po tre :D

doj**ałeś na bicku :grin:

Właśnie też miałem zapytać :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: po tre :D

doj**ałeś na bicku :grin:

Właśnie też miałem zapytać :decayed:

kto u nas nie pije :grin: a moze jeszcze ktoś chetny na kulturalne spozycie wyrobu chmielowego z kolega z klubu ktory przybedzie z Helu :naughty:

Opublikowano
:wink: do usług wladi napisał żebyśmy jakiegoś szofera ogarneli :whistling:

Szczerze mówiąc to nie mam w tej chwili ale coś się wymyśli :wink:

Opublikowano
:wink: do usług wladi napisał żebyśmy jakiegoś szofera ogarneli :whistling:

Szczerze mówiąc to nie mam w tej chwili ale coś się wymyśli :wink:

ja tez cos pomysle :whistling: tylko gdzie tego ochlej ryja zabierzemy :whistling:

Opublikowano

Będziemy in tacz, ma mój telefon :wink:

Opublikowano
Będziemy in tacz, ma mój telefon :wink:

ukradł ci :shock3:

:grin:

Opublikowano

Sam dałem, z własnej i nie przymuszonej woli:decayed:

Opublikowano

ej jakie picie? co sie dzieje? czemu nic nie wiem :decayed:

Opublikowano
ej jakie picie? co sie dzieje? czemu nic nie wiem :decayed:

:naughty: przyjedza jakis kozak z pomorza :grin:

Opublikowano
  • Autor

yy ze tak zapytam jakie picie ?? a nie ja nie pije :D

yy doj**alem na klate i na brzuch :D a pozniej doj**alem sosne w saunie

popatrzylem dzisiaj na tego typka co gadal o tych autach pamietacie ?? co mu przod do gory rwalo ??

dzisiaj c**jek 130 na klate bral heeheh ale smiac mi sie chcialo bo tylko raz a j**any warczal jakby z pol tony targal a ledwo targnal :) hyhyhyh

Opublikowano
yy ze tak zapytam jakie picie ?? a nie ja nie pije :D

yy doj**alem na klate i na brzuch :D a pozniej doj**alem sosne w saunie

popatrzylem dzisiaj na tego typka co gadal o tych autach pamietacie ?? co mu przod do gory rwalo ??

dzisiaj c**jek 130 na klate bral heeheh ale smiac mi sie chcialo bo tylko raz a j**any warczal jakby z pol tony targal a ledwo targnal :) hyhyhyh

pamietamy koksa :grin: co mowil zeby zamisat palic to sobie freda zmarszczyc lepiej :doh: to jak nie pijesz to juz mamy chetnego do szoferki :grin:

Opublikowano

No to grubo Seba :decayed: ja startuje z silka od lutego tak na poważnie:wink:

Opublikowano
No to grubo Seba :decayed: ja startuje z silka od lutego tak na poważnie:wink:

same koksy bede z was :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.