Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A to musialbym Ci osobiscie pokazac :):D:D:D:D:D:D:D

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chyba Batlomiejowi :) chyva ze Bartas cos reza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Bartłomiej reza tylne szyby, lampki, diody, stroboskopy i przegląd techniczny ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go kocham. Szkoda że bez wzajemności ;] Ciągle gada o dziwkach, saksofonie i Oli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:

baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Bartłomiej. Po drugie - reza. Po trzecie - Seba, Ciebie też miłuję, jak bliźniego i wiem, że nie grzeje Ci tylna szyba. Po prostu pozwoliłem Ci wykonać sobie jej naprawę samodzielnie, żebym potem mógł ją naprawić w chwale. Po czwarte - Ola nie ma żadnej niespodzianki między nogami. Po piąte - zaraz drukuję schematy i pruję pół auta pocasa. Po szóste - Dziś jest próba w Kurowicach- być może na nią zdążę, ale muszę dostać cynk, że Ola będzie. Po siódme - idę po obiadku na pocztę, celem wysłania emulatorów. Po ósme - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Po dziewiąte - Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dziesiąte - ani żadnej rzeczy, która jego jest;]

Ok - back 2 work

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:

baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką :grin::decayed:

byłeś w Tajlandi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Bartłomiej. Po drugie - reza. Po trzecie - Seba, Ciebie też miłuję, jak bliźniego i wiem, że nie grzeje Ci tylna szyba. Po prostu pozwoliłem Ci wykonać sobie jej naprawę samodzielnie, żebym potem mógł ją naprawić w chwale. Po czwarte - Ola nie ma żadnej niespodzianki między nogami. Po piąte - zaraz drukuję schematy i pruję pół auta pocasa. Po szóste - Dziś jest próba w Kurowicach- być może na nią zdążę, ale muszę dostać cynk, że Ola będzie. Po siódme - idę po obiadku na pocztę, celem wysłania emulatorów. Po ósme - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Po dziewiąte - Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dziesiąte - ani żadnej rzeczy, która jego jest;]

Ok - back 2 work

33096369.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh DJ pocisnal :D

hehehehe :) chwala Ci za to Bartlomieju :D

pruj atuo pocasa :P tylko mi czesci odkladaj :D szybe na poczatek tylna :D

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

Michael Winslow! - Sadistic.pl

czlowiek mistrz po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest progres - działają tylne drzwi, tylko nie wiem, czy szyba również, a nie przekonam się , póki nie założę wszystkich przycisków w drzwiach kierowcy;) kolacja i druga strona czeka:) Jeszcze się dowiem, czy dziewoja na próbie dzisiaj jest i zobaczymy, czy pojadę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...