Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adr to 1,8 w b5

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam wydechy od 1.8 ADR 125km i 2.4 APS 165km

Opublikowano

Bartku, wypowiedz się czy to żelastwo podpasuje do mnie?

Opublikowano
  • Autor

Bartek czysci saksofon kolezance z orkiestry daj mu spokuj...

Opublikowano

A lacznik elastyczny do adra?

Opublikowano

mam kompletny

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

nastala cisza wiec jak bedziecie chcieli to piszcie a tymczasem dobrej nocki

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed: ja sie dopiero rozkrecam do pracy :D

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

muza leci

mozna robic :D

zabil mnie tancem

Opublikowano

Ja sam lacznik musze zmienic

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

B5 ma inaczej podłogę, więc nie sądzę, że przypasi do B6, ale wiesz co - zapytaj w dziale "układ wydechowy" i będziemy mieć pewność:)

BTW - dziwki i saksofon... otóż zonk polega na tym, że koleżanki nie było na próbie, czyli dwa razy bez sensu byłem w kurowicach, ale spoko - podjadę sobie do niej na studia;p

BTW 2 - wczoraj byłem na swojej próbie saksofonowej, dziś też idę... Leżał w samochodzie w futerale, zaczynam na nim grać, a ten dziwką pachnie;p całe auto mi pachnie dziwką, ale żeby saksofon też? ;D

Dobra, zamawiam graty i składam emulatory;)

Opublikowano

:hi:bryyy :banan:kalendarze przyszły wczoraj:decayed: Misiek jak odbierzesz ? Tomasz odbiera w Łodzi bo u mnie grasuje codziennie

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Bartek czysci saksofon kolezance z orkiestry daj mu spokuj...

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Czesc Madziu :)

Opublikowano

czekam na sezon wiosenno-letni i popisy DJ na saksie , Bruno pozdrawia heheh spotkany dziś na Orlenie w Zgierzu

Opublikowano

a ja rozpetalem pieklo i od jutro ide na L4 jestem ostatnim pracownikiem odziału Łódź wiec maja wc**j duzy problem :whistling:

Opublikowano

Znaczy się rozsiałeś AH1N1 w robocie ? :grin:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Oferta - Audi A6 - Sprzedam audi A6 C6 z 2005 roku silnik 3.0 quattro . Audi w oryginalnej wersji z obniżonym zawieszeniem i sportowymi fotelami w piękn

kto ma pożyczyć ? :decayed: tak na jakieś 10 lat :grin:

Opublikowano
B5 ma inaczej podłogę, więc nie sądzę, że przypasi do B6, ale wiesz co - zapytaj w dziale "układ wydechowy" i będziemy mieć pewność:)

BTW - dziwki i saksofon... otóż zonk polega na tym, że koleżanki nie było na próbie, czyli dwa razy bez sensu byłem w kurowicach, ale spoko - podjadę sobie do niej na studia;p

BTW 2 - wczoraj byłem na swojej próbie saksofonowej, dziś też idę... Leżał w samochodzie w futerale, zaczynam na nim grać, a ten dziwką pachnie;p całe auto mi pachnie dziwką, ale żeby saksofon też? ;D

Dobra, zamawiam graty i składam emulatory;)

Zdajesz sobie sprawe że jeżeli jakimś cudem wejdzie do Twojego samochodu... poczuje dziwkę? ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.