Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

prosze mnie nie denerwowac dzisiaj :P bo jak wyciagalem postojowke zeby zmienic sobie zarowke na ledowa ujebalem kabel od dziennych teraz musze lutowac a postojowek i tak nie zmienilem

zapachaniło mi tu amatorką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

chcesz cos lutowac :decayed: albo nie mam zderzak do sciagneicia do piatku zyczy pan sobie

zajezdzaj pod blok cos tam sie zaradzi mam taka mulde sniegu najedziesz przodem a pozniej zapniesz wsteczny i sam zejdzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
chcesz cos lutowac :decayed: albo nie mam zderzak do sciagneicia do piatku zyczy pan sobie

zajezdzaj pod blok cos tam sie zaradzi mam taka mulde sniegu najedziesz przodem a pozniej zapniesz wsteczny i sam zejdzie :kox:

to moze jednak poczekam do jutra bo jestem juz z kumplem umowiony na 17 :P ale sie wqrwilem na ta postojowke juz 2 zarowki kupilem :D Seba jak Ci blezu nie krzycza moge dac Ci ledowe postojowki a moze ktos jeszcze chce bo mam 2 komplety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja nie mam fisa na zarowki chyba wiec u mnie bledu nie beda krzyczaly bo nie maja jak :P

biale sa ? ile $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
hmm ja nie mam fisa na zarowki chyba wiec u mnie bledu nie beda krzyczaly bo nie maja jak :P

biale sa ? ile $ ?

o Panie bedzie Cie to kosztowac.... napijemy sie w piatek i bedzie git :decayed:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

a tak sa biale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to jest ta zarowka led ?? bo u mnie sa takie

i-zarowka-w5w-t10-w2-1x9-5d-24v.jpg

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

w5w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu nam zrobi ladnie sniadanko :D

nie za nic i nie za darmo :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie wzielo na wspominki i wiecie co....

jak pojawiłem sie na wątku Łódzkim było 135 stron a teraz jest 6636 stron troche zesmy na spamowali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeheh ja to pamietam pierwsze spoty w lato i twoje czarne sandalki klysiu az mi sie lezka zakrecila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
tak mnie wzielo na wspominki i wiecie co....

jak pojawiłem sie na wątku Łódzkim było 135 stron a teraz jest 6636 stron troche zesmy na spamowali :kox:

Ty mi powiedz jakie mam zarowki dzienne a nie ile stron spamu napisales :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeheh ja to pamietam pierwsze spoty w lato i twoje czarne sandalki klysiu az mi sie lezka zakrecila :decayed:

to były piekne czasy :cry:a teraz wspolne wyjazdy na oglnopolskie zloty:friends:piekne wspomnienia ze wspolnie spedzonych nocy:giveheart:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

tak mnie wzielo na wspominki i wiecie co....

jak pojawiłem sie na wątku Łódzkim było 135 stron a teraz jest 6636 stron troche zesmy na spamowali :kox:

Ty mi powiedz jakie mam zarowki dzienne a nie ile stron spamu napisales :decayed:

ale o co tobie sie rozchodzi no dzienne masz napewno H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

no nie H7 :P

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

ŻARÓWKA LED P21/5W BAy15D 18X5050 SMD CAN BUS (3082650343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

cos tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B7

  • Światła pozycyjne przód: W5W
  • Światła pozycyjne tył: P21W
  • Świtała krótkie: D1S
  • Światła drogowe: D1S lub H7
  • Kierunkowskazy przednie: P21W
  • Kierunkowskazy tylne: PY21W lub P21W
  • Kierunkowskazy boczne: WY5W
  • Światła cofania: W16W
  • Światła stopu: P21W
  • Światła przeciwmgielne przednie: H11
  • Światła przeciwmgielne tylne: P21W
  • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: C5W

proszę cie bardzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...