Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:doh1: :D[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________ale mam ochote na gorzałke, nic się nie szykuje teraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:doh1: :D[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________ale mam ochote na gorzałke, nic się nie szykuje teraz :gwizdanie:

A Miśki robią sobie teraz po kielichu :naughty: - oczekując na usta-usta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::tongue4: lape lub lapie za slowka ;)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:08_________________________________________________kiedy robimy jakas sesje w parkingu podziemnym ?? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w sobote to moze bym wydziergal czas ale jakos w dzien w niedziele 18 czy cos

;)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________tylko musze popatrzec jak porobic dobre zdjecia bez dobrego oswietlenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ja się dostosuję - daj troszkę wcześniej znać aby przygotować furkę :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________wierzę w twoje umiejętności i aparat - foty będą na pewno bezbłędne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ja się dostosuję - daj troszkę wcześniej znać aby przygotować furkę :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________wierzę w twoje umiejętności i aparat - foty będą na pewno bezbłędne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ja tez chce w koncu te zdjecia :decayed: trzeba BBS cyknac i kiere :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ja się dostosuję - daj troszkę wcześniej znać aby przygotować furkę :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________wierzę w twoje umiejętności i aparat - foty będą na pewno bezbłędne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ja tez chce w koncu te zdjecia :decayed: trzeba BBS cyknac i kiere :naughty:

ma się rozumieć :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no spoko ja moze gdzies podjade obczaje te parkingi w galerii w manu gdzie sa jeszcze ?? port lodz jest tam cos ?? bo nei mialem okazji jeszcze tam zajechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no spoko ja moze gdzies podjade obczaje te parkingi w galerii w manu gdzie sa jeszcze ?? port lodz jest tam cos ?? bo nei mialem okazji jeszcze tam zajechac

w galerii sa na 100% ale w manu :mysli: chyba nie ma :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porcie łódź jest nieźle :good: ale nie wpuszczają aut z instalacją gazową - powaga, byłem wiem :no: :no:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________Tomek nie żebym się czepiał twojej furki :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porcie łódź jest nieźle :good: ale nie wpuszczają aut z instalacją gazową - powaga, byłem wiem :no: :no:

a z kad beda wiedziec czy ja mam gaz czy nie :gwizdanie: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leeeee to luzna guma ja i tak wlew od gazu mam tam gdzie wlew od wachy :kox:

luźniutka :polew: :polew: :naughty: :naughty: nie ma siły abyś nie wjechał - parking pod Portem jest naprawdę :good: - oczywiście moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem w starej odlewni kotlow i radiatorow Fakora :)

i pstryknalem sobie cos takiego ;)

m3yv0.jpgm3FZr.jpgm3KYJ.jpgm3Ss9.jpgm4nT0.jpgm4vmr.jpgm4AlJ.jpgm4HQ9.jpgm4MPr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopoki :kox: piszcie tylko gdzie kiedy i o ktorej dla mnie nie ma problemu :decayed::shocked: no to gratki kolego :notworthy: arcydzielo normalnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...