Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:31_________________________________________________halo gdzie sa wszyscy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jestem[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:34_________________________________________________Zastanawiam się, czy brać na wojewódzkiego keyboard :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Zlota zabierze mnie do Was na spocik:)))))))))

o to znowu cie nakarmie barszczem :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:53_________________________________________________

maly Ty robisz ten hotel kolo mojej tyry ?? bo jakas podobna niunia stoi

nic z tych rzeczy :jaaaaa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi: k...wa :wallbash: :wallbash: dopiero mi prąd włączyli. Zero kompa, zero neta :evil: :evil:

przez ten wiatr :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:55_________________________________________________dobra panie i panowie :naughty: pora isc lulul wiec do jutra :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi: k...wa :wallbash: :wallbash: dopiero mi prąd włączyli. Zero kompa, zero neta :evil: :evil:

przez ten wiatr :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:55_________________________________________________dobra panie i panowie :naughty: pora isc lulul wiec do jutra :hi:

Ja dopiero zajrzałem a ty już lulu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prądu nie było :wallbash: :wallbash: więc troszkę trzeba :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:18_________________________________________________Seba i jak tam twój kolega Bartek - fotograf będzie ???

I może pomocnik do kurczaka z rożna też :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze z nim nie gadalem ;) ale dowiem sie :D [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:27_________________________________________________koreczki wywalilo czy jakies drzewko padlo na kable ? az tak wieje w lodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Zlota zabierze mnie do Was na spocik:)))))))))

no właśnie, jak będziesz grzeczny :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:35_________________________________________________ludzie !!!!!!!!!!!!!!

co z tą kiełbachą ???

przywozimy? czy jemy tam??[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:38_________________________________________________

dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...