Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dam radę, będę pił z Michałem - szkoda że nie umoczycie "dziubków" - śliwowica :slina: :slina: :naughty: :naughty: :naughty:

:slina: kurde moze jednak kogos znajde :mysli: ale nie zanm jakies zaufanje osoby ktorej dalbym poprowdzic Adunike :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą mam nadzieję ze jeszcze coś się wyklaruje i będziecie mogli Pyknąć jednego i drugiego i ............ :drunk:

no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow :cool1: to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mam nadzieję ze jeszcze coś się wyklaruje i będziecie mogli Pyknąć jednego i drugiego i ............ :drunk:

no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow :cool1: to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc :wallbash:

na jakich czipendejlów :?: :?: :?: :?: :?:

może się okazać że będzie lepsza impreza niż z niezorganizowanymi klubowiczami A4 :boobs::banan::banan1::banan2::boobs::banan3::beach::radocha::buhaha::boobs::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mam nadzieję ze jeszcze coś się wyklaruje i będziecie mogli Pyknąć jednego i drugiego i ............ :drunk:

no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow :cool1: to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc :wallbash:

na jakich czipendejlów :?: :?: :?: :?: :?:

może się okazać że będzie lepsza impreza niż z niezorganizowanymi klubowiczami A4 :boobs::banan::banan1::banan2::boobs::banan3::beach::radocha::buhaha::boobs::drunk:

w klubie Antract :gwizdanie: panie maja impreze za darmoszke wejscie,drinki i tancza wydepilowane gory miecha :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:43_________________________________________________

jak tam chcesz

tak wlasnie chce :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy mam kupować kiełbaskę - czy każdy kupuje samemu :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najświeższa będzie jutro raniutko :naughty: :naughty: dodatkowo weźmiemy ze sobą "całą zastawę"

grilla też weźmiemy ze sobą :good: :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:55_________________________________________________

słuchajcie czy mam kupować kiełbaskę - czy każdy kupuje samemu :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie:

Tomcio, nie mieszaj już :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie kupiona :shocked::wink4:

Bart komputra wez bo trzeba tego mojego czolga podlaczyc ok ??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:57_________________________________________________

najświeższa będzie jutro raniutko :naughty: :naughty: dodatkowo weźmiemy ze sobą "całą zastawę"

grilla też weźmiemy ze sobą :good: :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:55_________________________________________________

słuchajcie czy mam kupować kiełbaskę - czy każdy kupuje samemu :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie:

Tomcio, nie mieszaj już :!: :!: :!: :!:

przepraszam :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co :polew: :polew: faktycznie niech Kasia kupi - podjęła się w sumie :kox: kupi na tyle dużo że wystarczy dla wszystkich

:notworthy: dziekujemy :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm czyli kielbaska bedzie ogolna i skladka tak ?:) ok w sumie mialem kupic z rana ale ok :D nie ma problemu ja sie dostosje :D

i oczywiscie bede z piciem to zobaczymy jak bedzie :D nie mowie nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Seba, my wszystko kupimy, spokojna twoja potargana :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:14_________________________________________________GENERALNIE DLA PRZYJEZDNYCH RÓWNIEŻ :wink4: - piszę jakby ktoś czytał z poza łodzi :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:16_________________________________________________tylko grzecznie mi na tym jutrzejszym grilu, żeby nie było .....

http://c.wrzuta.pl/wi13633/b91dc2f800197ca3469f9bcb/0/udana%20impreza

http://fajne-zdjecia.pl/impreza-u-kazika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...