Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja bylem w miasteczku Makarska :) w sumie fajnie cieplo na maxa dobra rakija ceny przystepne plaza z kamyczkow ale fajna bo nie jestes w piachu caly woda blekitna tylko jeden minus jezowce jest tam tego od ch... i ciut ciut mozna sie niezle ponabijac ciezko sie goii paprze sie jesli nei powuciagasz kolcow no a pozatym nurkowanie z maseczka czysta przyjemnosc kraby kolorowe rybki super sprawa polecam :) tylko obowiazkowo buty do nurkowania takie piankowe z grubsza podeszwa ochroni przed nadepnieciem na jezowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie takie siatkowe chce sobie kupic widzialem cos ala adidasa. nie moge sie doczekac juz, cieplej wody, opalonej mojej mlodej i....... ahhhhhhhhhhhhh. i niunia w goracym sloneczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widze ze nie wyslalo to co wysylalem :) czy jak sie jedzie za granice to trzeba miec znaczek pl na szybie ?? bo jak tak to bylbym chetny na jakis ladny :P

to chyba zależy do jakiego kraju :mysli:

juz teraz nie musisz miec zadnego znaczku :decayed: na 100% :good:

:mysli: Naklejki chyba nadal obowiązują, ale jak ktoś ma nowe tablice to sprawa załatwiona bo na tablicy jest PL i flaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: o a kolegi to tu jeszcze nie widzialem ;P ;) wydaje mi sie ze masz racje naklejki z PL obowiazywaly przy starych blachach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rzadko zaglądałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to co na weekend cos organizujemy ? na pilsudskiego ?? :kox::naughty::polew:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka nie mam sieci w domu więc z gościnności korzystam, ja w weekend nie obiecuję.

siora sie przeprowadza więc czort wie o której skończym.[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:04_________________________________________________ja byłem dawno temu na wyspie KRK i było super choć fakt na jeżowce trzeba baczyć a plaże różne.

wyjazd super bo i kraj fajny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo pieniedzy trzeba brac ? i czy duzo ludzi na plazach ? jak w nocy ciepla woda i duzo ludzi ?

hmm ja oile dobrze pamietam na 10 dni mialem cos kolo 1500 zl i sporo zostalo :) plaze mocno zawalone przynajmniej w makarskiej b duzo ludzi w nocy sredni osie idzie kompac bo nie mozna przebywac na plazach sa nie oswietlone i patroluja je policjanci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa jak w nocy nic nie idzie na plazy ;p tak jakby polskie byly oswietlone :} we wloszech to bylem tylko raz na plazy.... fajne d*py toples sie opalajace, duzo piachu, sliczna goraca woda, natryski na plazy. rewela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...