Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hallo hallo!

Zapraszamy na mini- Spota w Opolu w Czwartek tj. 07-07-2011 r.

Godzina jeszcze nie ustalona, ale najpewniej będą to godziny kolo 19.00 - 20.00

Zapraszamy wszystkich chętnych, jak do tej pory przyjazd potwierdzilo 3 klubowiczów. (Kamil, Sebek oraz ja :P )

Mile widziane osoby spoza naszej Opolskiej Grupy :D

Opublikowano

ja kolo 18:20 wyjadę z lublina wiec się wyrobie :>

Opublikowano

Potwierdzam przybycie ;D

Opublikowano

Potwierdzam przybycie ;D

często kręcisz się po opolu? jaki kolor ma Twoja audika? :naughty:

Opublikowano

to już was 4 więcej niż nas w Puławch ;( nie mówiąc o Lublinie :>

Opublikowano

paput dawaj do nas :P my jeździliśmy do Was :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

paput dawaj do nas :P my jeździliśmy do Was :kox:

ostatnio nikogo nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________w weekend w sobotę to bym wpadł może z jakąś audiczką :gwizdanie:

Opublikowano

no to jak tam uważasz:) może innym razem Ci się uda

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to jak tam uważasz:) może innym razem Ci się uda

byście w weekend zrobili to byśmy wpadli :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to jak tam uważasz:) może innym razem Ci się uda

byście w weekend zrobili to byśmy wpadli :kox:

można i w weekend powtórzyć, jak coś będzie info a tymczasem spadam do roboty :P

Opublikowano
  • Autor

No to nam się Grupa powiększyła o jedną osobę ;)

Opublikowano

Taka granatowa audiczka na kapslach :decayed::wallbash:

Na klapie napisane BONALDI xD

Opublikowano

przyjedziesz to zobaczymy :)

Opublikowano

A wy o której będziecie? :przebiegly:

Opublikowano

A wy o której będziecie? :przebiegly:

ja po 18 wyjadę z lublina wiec kolo 19:30 powinienem być może chwilę później

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie, przypominam wszem i wobec, że SPOT DZISIAJ POD MEBLOWYM (RAMED koło Karczmy Opolskiej) ok godz. 19.30 :) Ja już piszę do Kamila bo się nie udziela w wątku :P[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 10:00_________________________________________________Kamil potwierdza! :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 10:09_________________________________________________No i po spociku :D

Jutro panowie podam wam koszt tych białych kieruneczków oczywiście po rabacie :naughty:

Opublikowano

ale o najważniejszym zapomnieliśmy, zrobić foto, w końcu jakiś avant :polew:

Opublikowano

piszę się na kierunki po rabacie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęcia przyjdzie czas. JAK UMYJESZ AUTO! :decayed:

A kieruneczki- za chwię będę wiedział cenę. ;)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 13:01_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

ale o najważniejszym zapomnieliśmy, zrobić foto, w końcu jakiś avant :polew:

Musi być czarna owca w stadzie :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 13:02_________________________________________________5 zeta za sztukę! Za białe!

Są jeszcze jakieś inne ciemniejsze (dymione) ale ich cenę poznam pozniej. (chyba ze taka sama, ale nie gwarantuję)

Opublikowano

Paweł, to ja się w razie czego piszę na te ciemniejsze (skodowskie oczywiście bo te "sterczące suty" już miałem :sick3:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.