Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

To ja piszę się na kieruneczki komplecik białe za 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja piszę się na kieruneczki komplecik białe za 5zł :)

5zł za sztukę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to po weekendzie będę je miał u siebie :)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:41_________________________________________________Paput dla Ciebie białe zwykłe czy dymione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnicy nie ma czy skoda czy audi, w hurtowni oferują te same do jednego i drugiego. Białe, dymione, pomarańczowe i cleary chyba nawet.

Więc tak. Można powiedzieć że od Skody :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnicy nie ma czy skoda czy audi, w hurtowni oferują te same do jednego i drugiego. Białe, dymione, pomarańczowe i cleary chyba nawet.

Więc tak. Można powiedzieć że od Skody :tongue4:

Spoko, na forum się przyjęło, że te płaskie są od skody bo skoda wypuszczała białe i dymione a audi pomarańczowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

Paweł to zrobiłeś niezły interes :naughty:

ja nie wiem które mam wziąć :gwizdanie:

Za taką kasę to można wziąć dwa zestawy i montować w zależności od humoru :wink4:

Ja za moje białe dałem ~30zł, więc 10zł za komplet to dla mnie jak za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki w drodze, ekipa z Opola dostanie "towar" przy okazji spocika pod meblowym. Armi my się widzimy na wojewódzkim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki w drodze, ekipa z Opola dostanie "towar" przy okazji spocika pod meblowym. Armi my się widzimy na wojewódzkim :cool1:

dla mnie też masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałeś w końcu białe czy dymione? :P bo nie napisałeś. Jak mi teraz napiszesz to będą jutro najpóźniej pojutrze. Ale i tak widzimy się w niedzielę więc nie robi Ci chyba różnicy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałeś w końcu białe czy dymione? :P bo nie napisałeś. Jak mi teraz napiszesz to będą jutro najpóźniej pojutrze. Ale i tak widzimy się w niedzielę więc nie robi Ci chyba różnicy? :decayed:

białe białe, tylko mnie w niedzielę nie będzie, wpadnę kiedyś do was do Opola :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo no to się cieszę :D Dawno nie widziałem Twojej kozy, a chyba dużo się zmieniło z tego co słyszałem :gwizdanie: W razie czego obserwuj ten Topic bo jak działamy jakiegoś spota to piszemy tu. Chyba, że będziesz miał okazję przyjechać to pisz PW to postaram się zwołać chłopaków :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo no to się cieszę :D Dawno nie widziałem Twojej kozy, a chyba dużo się zmieniło z tego co słyszałem :gwizdanie: W razie czego obserwuj ten Topic bo jak działamy jakiegoś spota to piszemy tu. Chyba, że będziesz miał okazję przyjechać to pisz PW to postaram się zwołać chłopaków :cool1:

ok, może wpadniemy większą ekipą, a te kieruneczki weź dla mnie niech leżą narazie na 100% je wezmę[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:10_________________________________________________co do auto to wszystko jest w moim wątku dzisiaj dodałem fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik. Będą czekały na nowego właściciela :P[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________Kieruneczki w pełnej okazałości :P

209576276d3e54dam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te czarne :slina:

białe też są niczego sobie ale mi już się znudziły :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że te czarne ładne :) Też mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...