Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myśle że do tego kodowanie VAG i bedzie działało wszystko, nie wiem co z włącznikiem DRL.

a spryski i samopoziomowanie walił bym:)

Opublikowano

Fajny samochodzik :kox: a mody wykonane na duży plus :good:bixy to mnie trapi wiem że spryski itp,ale pytanie zasadnicze czy wystarczy podłączyć lapy bix pod stare wtyczki używając przejściówki i wszystko świeci byłbym rad za odp czy coś trza rezać :mysli:.

plus kodowanie i bedzie dzialac.

Wiem bo u mnie wlasnie tak jest zrobione :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fajny samochodzik :kox: a mody wykonane na duży plus :good: bixy

Dzięki to jeszcze nie koniec,dopiero załapałem bakcyla :kox:

A co do bixów to tak jak koledzy wyżej piszą kodowanie vagiem i będzie działać ja mam nawet włącznik bez DRL(na razie) i dzienne działają sam włączam mijania.Jak będę rezał lusterko fotochrom+sensor deszczu+zmierzchu i może CLH to wtedy zmienię.Pozdrawiam!!!

Opublikowano

Daniel ledy :good: dystans na tylnie koła i będzie :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Daniel ledy :good: dystans na tylnie koła i będzie :kox:

Dzięki :notworthy: dystans jak najbardziej.Jeszcze w tym roku chciałbym posadzić suczkę na glebę-30mm i wydech na dwa kominy.A potem detale upiększające typu pakiet S-line :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:00_________________________________________________Tak dla odświeżenia tematu kilka fotek :>

Ledy w DRL ale muszę zlikwidować błąd na fisie bo to drażni :kwasny:

ledy.jpg

Ori dekielki na felunek :>

dekle.jpg

Opublikowano

A ja już Ci mówię że tych lamp tak szybko do klapy nie zmieścisz :gwizdanie:

Opublikowano

Zmieści, zmieści bo były pasowane do klapy przed złożeniem. Sam je robiłem to wiem :naughty: a i przy okazji dzięki za pomoc H4mm3R :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak i wszystko jasne,a i przy okazji doszła następna paczuszka listwy s-line ori.Będę miał co robić na urlopie :gwizdanie:

dsc0577b_1.jpg[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:31_________________________________________________I tak Panowie już autko jest umówione na wymianę oliwki,filtry,płyn hamulcowy,płyn chłodzący,rozrząd i tu najlepsza niespodzianka swap pompy oleju trzeba autko przygotować do zimy :>[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 17:03_________________________________________________ :>

100_3438_00.jpg

100_3443_00.jpg

100_3450_00.jpg

100_3453.jpg

100_3454.jpg

:slina:

Opublikowano

pozdrawiam kolege z dunskiej ziemi :decayed: dawno tu nie bylem ale widze ze mody co chwila cos :evil: to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi :polew: no ale ledy swieca :kox: ori led swieci duzo lepiej niz podrobki

Opublikowano

no widze konkretnie nie dawno bixenonik teraz to :kox:

Opublikowano

gratuluję :good:

Opublikowano

a tak pozatym zauwazyłem że wszystkich teraz wziłeło na wymianę pompy oleju :slina:

Opublikowano

a tak pozatym zauwazyłem że wszystkich teraz wziłeło na wymianę pompy oleju :slina:

no słuchaj młodzieńcze , trzeba czynić a nie tylko gadać :)

Opublikowano

hihi ja oddaje w czwartek;] :>

Opublikowano

gdzie robisz wymianę?

Opublikowano

Ledy kox :kox: gratuluję auta Daniel :hi:

Opublikowano
  • Autor

gdzie robisz wymianę?

W Koszałkowie koleszka serwisuje :audi: Tomasz U. Właśnie autko jest wzięte na tapetę :wink4:

Opublikowano

Widzę kolega konkretnie zmienia auto :good: pogratulować wytrwania w boju :notworthy:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widze ze mody co chwila cos :evil: to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi :polew:

:decayed:

gratuluję :good:

Podziękował :notworthy:

Ledy kox :kox: gratuluję auta Daniel :hi:

Podziękował :notworthy:

Widzę kolega konkretnie zmienia auto :good: pogratulować wytrwania w boju :notworthy:

Podziękował trening czyni mistrza :>

A co do swapu pompy oleju to będzie następnego razu podczas wymiany rozrządu,nie dotarła paczuszka od H4mm3R i został wymieniony tylko imbusik,już był trochę wytarty.[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:14_________________________________________________Trochę lepsze fotki w nocy...

302.jpg

303.jpg

efekt zaj...sty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.