Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..


danielo

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)



Rekomendowane odpowiedzi

myśle że do tego kodowanie VAG i bedzie działało wszystko, nie wiem co z włącznikiem DRL.

a spryski i samopoziomowanie walił bym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny samochodzik :kox: a mody wykonane na duży plus :good:bixy to mnie trapi wiem że spryski itp,ale pytanie zasadnicze czy wystarczy podłączyć lapy bix pod stare wtyczki używając przejściówki i wszystko świeci byłbym rad za odp czy coś trza rezać :mysli:.

plus kodowanie i bedzie dzialac.

Wiem bo u mnie wlasnie tak jest zrobione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny samochodzik :kox: a mody wykonane na duży plus :good: bixy

Dzięki to jeszcze nie koniec,dopiero załapałem bakcyla :kox:

A co do bixów to tak jak koledzy wyżej piszą kodowanie vagiem i będzie działać ja mam nawet włącznik bez DRL(na razie) i dzienne działają sam włączam mijania.Jak będę rezał lusterko fotochrom+sensor deszczu+zmierzchu i może CLH to wtedy zmienię.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ledy :good: dystans na tylnie koła i będzie :kox:

Dzięki :notworthy: dystans jak najbardziej.Jeszcze w tym roku chciałbym posadzić suczkę na glebę-30mm i wydech na dwa kominy.A potem detale upiększające typu pakiet S-line :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:00_________________________________________________Tak dla odświeżenia tematu kilka fotek :>

Ledy w DRL ale muszę zlikwidować błąd na fisie bo to drażni :kwasny:

ledy.jpg

Ori dekielki na felunek :>

dekle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wszystko jasne,a i przy okazji doszła następna paczuszka listwy s-line ori.Będę miał co robić na urlopie :gwizdanie:

dsc0577b_1.jpg[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:31_________________________________________________I tak Panowie już autko jest umówione na wymianę oliwki,filtry,płyn hamulcowy,płyn chłodzący,rozrząd i tu najlepsza niespodzianka swap pompy oleju trzeba autko przygotować do zimy :>[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 17:03_________________________________________________ :>

100_3438_00.jpg

100_3443_00.jpg

100_3450_00.jpg

100_3453.jpg

100_3454.jpg

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolege z dunskiej ziemi :decayed: dawno tu nie bylem ale widze ze mody co chwila cos :evil: to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi :polew: no ale ledy swieca :kox: ori led swieci duzo lepiej niz podrobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym zauwazyłem że wszystkich teraz wziłeło na wymianę pompy oleju :slina:

no słuchaj młodzieńcze , trzeba czynić a nie tylko gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie robisz wymianę?

W Koszałkowie koleszka serwisuje :audi: Tomasz U. Właśnie autko jest wzięte na tapetę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mody co chwila cos :evil: to pewnie przez to ze korona teraz dobrze stoi :polew:

:decayed:

gratuluję :good:

Podziękował :notworthy:

Ledy kox :kox: gratuluję auta Daniel :hi:

Podziękował :notworthy:

Widzę kolega konkretnie zmienia auto :good: pogratulować wytrwania w boju :notworthy:

Podziękował trening czyni mistrza :>

A co do swapu pompy oleju to będzie następnego razu podczas wymiany rozrządu,nie dotarła paczuszka od H4mm3R i został wymieniony tylko imbusik,już był trochę wytarty.[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:14_________________________________________________Trochę lepsze fotki w nocy...

302.jpg

303.jpg

efekt zaj...sty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...