Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..


danielo

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)



Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś już było to omawiane, niestety zawsze trzeba korzystać z joy'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-skladanie-lusterek-automatycznie-zamknieciu-samochodu-162853/ :cool: Jak odpowiada Ci takie rozwiązanie to działaj. :wink4: Myślę, że wystarczające jest składanie tak jak jest to w ORI czyli z joya. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zrobiles duzo mod'ow wiec moze orientujesz sie czy jest szansa zrobic w A4 ktora ma składane lusterka pokretlem skladanie ich za pomoca kluczyka (przy zamykaniu samochodu ) lub zeby skladaly sie po wylaczeniu silnika??

Fabrycznie nie ma takiej możliwości - tylko przy użyciu dodatkowego modułu podłączonego do ori instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Podziękował za opinię :wink: jeszcze dużo jest do zrobienia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty jest z oświetleniem drzwi?

Zauważyłem u siebie tylko odblaski w drzwiach.

Kable trzeba pociągnąć czy co ?

Sorki, że tak tępo pytam, ale nie znam się za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć wiązki kabli z lampkami i kostkami szukaj na forum czasami ktoś ma na sprzedaż,ściągasz tapicerkę wycinasz otwory na dole bo nie masz jest tylko zaznaczenie gdzie ciąć,prowadzisz kabelki podłączasz i po robocie.Godzinka roboty :) a najpierw sprawdź czy Twój moduł komfortu ogarnie oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć wiązki kabli z lampkami i kostkami szukaj na forum czasami ktoś ma na sprzedaż,ściągasz tapicerkę wycinasz otwory na dole bo nie masz jest tylko zaznaczenie gdzie ciąć,prowadzisz kabelki podłączasz i po robocie.Godzinka roboty :) a najpierw sprawdź czy Twój moduł komfortu ogarnie oświetlenie.

Dzięki,

Najpierw muszę ogarnąć co to moduł komfortu, gdzie to jest jak to się je :mellow: . Dopiero startuję z wiedzą :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu masz pod siedzeniem kierowcy sprawdzisz czy ogarnia oświetlenie podłączając pod kabel diagnostyki na spotach Twojej okolicy chłopaki Ci to ogarną :)


Z Głogowa jesteś?


Często tam bywam :)


Jak byś miał kabelki i lampki to bym Ci zrobił na spocie w Głogowie po sprawdzeniu modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląskie, Dąbrowa .

Masz rację popytam. Chce wiedziećco z czym się je :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląskie, Dąbrowa .

Masz rację popytam. Chce wiedziećco z czym się je :kox:

To zmień lokalizacja w profilu z DG na SG :kox:

Ot mała pomyłka pewnie co :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wczoraj zobaczyłem zdjęcia ze spotu w Poznaniu i z chęcią zobaczę na żywo następnym razem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam aż sprzedam swoje stołki i wlatuje Recaro


Auto idzie na sprzedaż więc jak ktoś jest zainteresowany to mogę zdemontować tylne ledy i oferty kierować na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z bixami, chciałbym dołożyć do swojego s-lina, jak wsadze taką lampe, i narazie będzie bez samopoziomowania to będzie mi wywalało błędy na kompie? i czy trzeba coś przestawiać w oprogramowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...