Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła LED od Audi S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem z własnego doświadczenia jak ciężko jest przekonać (wytłumaczyć) sens modyfikacji Auta swoim bliskim (żonie,dziewczynie rodzinie). Przy tej modyfikacji spotykałem się z określeniem, które padło z ust mojego Taty "Niemiecki, wieśniacki tuning" ale jak pokazałem niżej zamieszczone zdjęcia i opisałem na czym to polega zmienił zdanie :th: ba nawet uważa, że moje diody wyglądają o niebo lepiej niż w tym Bentlejjjjuuuu... :evil:

bentleycontinentalgtlembf1.jpg

bentleycontinentalgtlemes8.jpg

[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 17:03 _________________________________________________

Ba$ior dawaj znaka jak juz bedziesz wiedział jakie rezystory montować :th:

Co do rezystorów to ja bede montowal rezystory tego typu:

http://www.v-leds.com/Shop/Control/Product/fp/vpid/4481145/vpcsid/0/SFV/32481

Opublikowano

ba$ior ... zarzuc no jakies fajne foty.. tak sobie fure odstawiles a foty jakies takie jak z noki :>

Opublikowano
  • Autor

ba$ior ... zarzuc no jakies fajne foty.. tak sobie fure odstawiles a foty jakies takie jak z noki :>

He he :>

Masz racje fotki z Nokii 6280 - te zdjecia to wersja robocza odrazu po montazu wiec prosze uzbroic sie w cierpliwosc :th:

Fotki beda ale jak zaloze letnie felgi i pogoda dopisze.

Przyblizony termin fotoseszyn to next week :evil:

Opublikowano

spoko spoko.. tylko tak sie upominam.. sledzilem twojego moda od poczatku wiec ciekaw jestem.. robota na 5 z plusem wiec chcalbym troche oko pocieszyc.. :>

Opublikowano

spoko spoko.. tylko tak sie upominam.. sledzilem twojego moda od poczatku wiec ciekaw jestem.. robota na 5 z plusem wiec chcalbym troche oko pocieszyc.. :>

Darkoz ty sam weź się za robotę to my pocieszymy nasze oczy :tongue4::wink4: :wink4:

Opublikowano

Poziek.. zbieram wszystko do kupy narazie.. caly czas rozwazam czy nie przeczekac.. bo cos mam przeczucie ze juz niedlugo bedzie mozna zamowic cale zestawy.. kolejna kwestia jest fakt ze nie moge przesadzic z rezaniem bo nie chce przez glupote gwarancji stracic.. ale uwierz mii... mam ochote na te ledy jak jasna choleraaaaaaa :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

przeczekac.. bo cos mam przeczucie ze juz niedlugo bedzie mozna zamowic cale zestawy

Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło :confused4:

Opublikowano

no to nic tylko firme zakladac i produkowac oswietlenie ledowe pod zamowienie ;)

Opublikowano
  • Autor

no to nic tylko firme zakladac i produkowac oswietlenie ledowe pod zamowienie ;)

Ja juz powoli robie "forme" zderzaka pod LEDy i kratki od S6.

Dokonam kalkulacji i postaram sie przedstawic oferte.

Jezeli uda mi sie zrobic diody na tył tez pomysle nad zrobieniem krotkiej seryjki dla forumowiczow :th:

przeczekac.. bo cos mam przeczucie ze juz niedlugo bedzie mozna zamowic cale zestawy

Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło :confused4:

Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło :confused4:

Ja juz czekam 4 lata... na diody i stwierdzile, że jak sam sobie zrobie to będzie najlepiej :th: tyle :wink4:

Opublikowano

bardzo ładne... kozak. pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No no ładne znalezisko :th:

Ja bym się chętnie tym zajął ale już mam diody od S6 :naughty: a nie chcę robić "FESTINO".

Efekt po instalacji tych diód od R8 musi być kosmiczny !! :kox:

Opublikowano

basior to jest ten koleś co przerabia lampy..co wcześniej pokazywałem foty..a tam btw. widziałem Cię ostatnio jadącego w stronę ronda waszyngtona na halogenach :th: :kox:

Opublikowano
  • Autor

basior to jest ten koleś co przerabia lampy..co wcześniej pokazywałem foty..a tam btw. widziałem Cię ostatnio jadącego w stronę ronda waszyngtona na halogenach :th: :kox:

O dobrze wiedzieć, że to jest ten Gostek ,który potrafi modzić :>

Ma dużo fajnego stuffu do AUDI :th:

Mam już kilka pomysłów, żeby coś "wyrezać" we wnętrzu swojego AUDI (Bluetooth, RS 4 Steering Wheel itp)

Miło Mi, że widziałeś Mnie :tongue4: ale jechałem na światłach dziennych od Audi S6, a nie na halogenach :evil:

Taką definicję świateł również podaje dla POLICAJ :polew:

Mogłeś zamrugać światłami czy coś :rolleyes: Często jeżdżę tą trasą.

beznazwy1ig7.jpg

Opublikowano

Mam już kilka pomysłów, żeby coś "wyrezać" we wnętrzu swojego AUDI (Bluetooth, RS 4 Steering Wheel itp)

Ba$ior, jesli juz to montuj kierownicę od TT/R8. Z kierownicy od RS4 nie zaadoptujesz w żaden sposób klawiszy multifunkcji.

Z kiery TT/R8 bez problemu. Dodatkowo u Ciebie ten mod będzie super prosty bo masz już wszystkie elementy wspomagające w aucie (taśma, komputer, złączki). Wystarczy zamontować samą kiere. Wątpię czy będzie konieczne nawet kodowanie VAGiem.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html

Opublikowano

malink nie namawiaj chłopaka do złego..lepiej zainwestuj w tą kiere..elegancka, sportowy charakter, dobrze sie trzyma w ręcach :polew: a no i ori..laski na to lecą :kox:

http://allegro.pl/item342746265_kierownica_audi_80_b2_oryginal.html

Opublikowano

Adamoo, reklamowanie aukcji ze swoim złomem jest zakazane na tym forum! :polew:

Opublikowano

he kiera jest git..multifunkcja też działa..jak odpalisz klakson to jest zwarcie w elektryce i wyłącza radio :) a tak na poważnie..to KUPUJ tą kiere..wszyscy będziemy z Ciebie dumnie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kierując się słowami fachowca (malik) zaczynam zbierać na Lenkratz od TT :th:

Adamoo a ta kierowniczka dla Ciebie :naughty:

cc4012fb4.jpg

Opublikowano

he już mam od paru dni w obserwowanych :decayed: nawet licytuje :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.