Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moje Audi A4, 1.8 ADR + sekwencja. Rok produkcji to końcówka 1997, ale model 1998 (wygląd i nr VIN). Sprowadzone z Niemiec w 2005, jestem 2 właścicielem w PL. Żadnych zmian nie robiłem i nie zamierzam, bo samochód podoba mi się taki jaki jest :) No ewentualnie dałbym lampy z przodu po lifcie.

Standardowe wyposażenie:

- centralny zamek z pilotem

- szyby z przodu elektryczne, otwierane i domykane pilotem

- ABS

- klimatronik

- elektryczne lusterka

- lusterko wsteczne sferyczne

- halogeny zespolone z reflektorach

- regulacja wysokości siedziska w dwóch fotelach

- oświetlenie w drzwiach, na nogi, w tylnych słupkach

- radio fabryczne

- skórzana kierownica

- srebrne listwy na drzwiach na zewnątrz

- brązowa tapicerka

- drewno

a155351.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a1553511.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155355.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155352.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155356.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155357.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155359.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155353.jpg

By gora3 at 2011-04-14

a155354.jpg

By gora3 at 2011-04-14

Opublikowano

nietypowy kolor środka :naughty: ale z drewnem ładnie pasi :good:

Opublikowano

Ładne, ładne kolor wnętrza super :good:

Opublikowano
  • Autor

nietypowy, bardzo przyjemnie się w tym siedzi :)

Opublikowano

Z tego co widze to 2 auto na forum z tym ceglanym wnętrzem :) Auto fajne. Niech sie kula! :good:

Opublikowano

A kolega nie był na ostatnim spocie w Lublinie :mysli: czemu? :) Wpadaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=80.0 :good:

Fotki pod globusikiem :naughty: faktycznie wnętrze nietypowe :gwizdanie:

Opublikowano

Żadnych zmian nie robiłem i nie zamierzam, bo samochód podoba mi się taki jaki jest :)

:oklaski: :oklaski:

a środek jest zaje..fajny, równiez :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

A kolega nie był na ostatnim spocie w Lublinie :mysli: czemu? :) Wpadaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=80.0 :good:

Fotki pod globusikiem :naughty: faktycznie wnętrze nietypowe :gwizdanie:

A no nie byłem jeszcze, ale chętnie się pojawię :)

Z tego co widze to 2 auto na forum z tym ceglanym wnętrzem :) Auto fajne. Niech sie kula! :good:

Na żywo jest bardziej brązowe

Opublikowano

Masz ten sam model co ja ,tylko ja mam jeszcze tempomacik i podłokietnik.... Ale ty masz za to zaje fajny środek :hi:

Opublikowano
:hi: kiedyś chciałem kupić auto z takim środkiem ..... strasznie mi się podoba ! brawo :)
Opublikowano
  • Autor

Ogólnie facetom się podoba takie wnętrze, a kobietom jeszcze bardziej, żona gościa który sprzedawał nie chciała się rozstać z samochodem :)

Opublikowano

Rewelacja wnętrze, kosmicznie zachwycający kolor..

ojj wielu by się chwaliło mając taką tapicere..

świetnie się komponuje z drewnem :good:

Opublikowano

Rewelacja wnętrze, kosmicznie zachwycający kolor..

ojj wielu by się chwaliło mając taką tapicere..

świetnie się komponuje z drewnem :good:

dolaczam sie do tej wypowiedzi i ripostuje bo dobrze ze wielu nie ma takiego srodka bo juz by nie bylo tego uroQ

niech sie Qla bezawaryjnie :decayed:

Opublikowano

No naprawde żadki kolor wnętrza, mi sie podoba . Super autko ,niech się toczy

Opublikowano

No autko pierwsza klasa :kox::good:

Kolega mieszka gdzies w pobliżu globusa? :przebiegly: Jak tak to witam sasiada :thumbup: Trzeba sie gdzies spotkać :naughty: No i na spoty koniecznie trzeba wpadać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiedziałem, że się tak wszystkim podobać będzie :) bo co nietypowe, nie zawsze się podoba.

Mieszkam w sumie niedaleko globusa, na czubach, można by się ustawić, myślę, że na spocie się pojawię jak będę mógł.

Pozdrawiam!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

też mam autko z taką tapicerą tylko avancik :) miałem dzwonka z tyłu i nie mogę znalezć plastików klapy w tym kolorze masakra :/

jeśli ktoś ma dojścia to byłbym happy :D

Opublikowano

Z tego co widze to 2 auto na forum z tym ceglanym wnętrzem :)

wow, pierwszy raz widze taką tapicere w cegle :)

Opublikowano

z ciekawosci spytam ile dałes ? moze byc pw :)

Opublikowano

11 ale w takim stanie ze :shocked: z felami dotykowym radiem z navi chipem naprawa skrzyni wyszlo 18 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.