Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem

Pozdrawiam

Opublikowano

Ale o co chodzi ?? :)

Opublikowano
  • Autor

To znaczy że jak np.wchodze w grupę 000 to w każdej ramce zamiast cyfr wartości mierzonych jest N/A

w grupie 001 pierwsza rubryka pokazuje np. obroty silnika a 2 3 i 4 ramka zamiast cyfr wyświetla N/A

i tak jest wszędzie w w Bs i Measure block

Opublikowano

A w innym aucie sprawdzałes ?

Opublikowano

chyba w grupie 000 nigdy nic nie ma :)

Opublikowano

chyba w grupie 000 nigdy nic nie ma :)

jestes pewny ? :wink4:

Opublikowano

chyba w grupie 000 nigdy nic nie ma :)

jestes pewny ? :wink4:

ja w BPW w grupie 000 nic nie mam - poprostu nie jest dostępna

Opublikowano

Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem

Pozdrawiam

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

Opublikowano
  • Autor

A czy można go np przeprogramować na np. 908 czy 805 ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem

Pozdrawiam

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

ja mam 10.6.3 i nie narzekam

Opublikowano

Ja mam 10.6.0 jest super juz od kilku miesięcy :cool1:

nie wiem skąd te złe zdania o 10.6.2

może ktoś zle obsługuje itp

a jak jest roznica pomiedzy tymi

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie

Napisz proszę jaka zasadnicza różnica jest ?

A łatwo jest dostać wersję po polsku mowa o tym 10.6 vagu albo może można przerobić na wersję po polsku ?

Opublikowano

A łatwo jest dostać wersję po polsku mowa o tym 10.6 vagu albo może można przerobić na wersję po polsku ?

http://vcds.pl/

Odpowiedź jest prosta kable 10.6.2 to największa lipa, z nowych tylko 10.6.0 wypada pozytywnie.

Oryginalne śmigają aż miło, za to chińskie interfejsy mają przerobiony firmware i software. Ze stabilnością chińczyki nie mają niestety nic wspólnego (chociaż 10.6.0 działa lepiej niż 10.6.2). Osobiście nie polecam.

Opublikowano
  • Autor

Witam problem rozwiązany

Można zamknąć temat

Pozdrawiam

P.S Jak bede miał chwile czasu to opisze co zrobic by pozbyc sie problemu

Opublikowano

Witam problem rozwiązany

Można zamknąć temat

Pozdrawiam

P.S Jak bede miał chwile czasu to opisze co zrobic by pozbyc sie problemu

napisz od razu

Opublikowano

nie chce porownywac 10.6.2 z 10.6.3 bo moge sie wypowiedziec tylko o doswiadczeniach z tym 1wszym

- jak zalapie komnikacje to jest o niebo stabilniejsze niz takie zwykly vag-com z allegro za kilkadziesiat PLN

- driverow do win7 64b nie ma (przynajmniej kiedys jeszcze nie bylo) ale chodzi na 64b z driverami od 10.6.3 (jakos to tak sie robi.... instaluje soft z driverami od 10.6.3, odistalowuje sam program (drivery zostaja), pozniej 10.6.2 bez drivow i chodzi pod win7 64b

Upierdliwy byl jezeli chodzi o kolejnosc podlaczania w stylu "najpierw do auta bez zaplonu, pozniej od USB" (czy cos w tym stylu) - nie pamietam bo jakos sie nie wglebialem (uzywalem do wlaczenia trybu dziennego, adaptacji czujnika skretu kiero po odlaczeniu aku, bledologia ...)

Pozdrawiam,

Przemek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.