Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja Eska Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu jestem właścicielem S4 Avant 99rok, auto kupione w Polsce, auto niestety nie jest bezwypadkowe, była mała stłuczka lampy, zderzak grill. Auto sprawdzone przed zakupem w serwisie Audi, serwisowane do przebiegu 90tyś obecnie 140 tyś. Wrażenia z jazdy niesamowite :>

Wyposażenie generalnie standardowe jak w S4

Modyfikacje które przewiduję :

- Tarcze hamulcowe 330mm x 32mm zaciski 4-tłoczkwe przewody w stalowym oplocie, płyn motul, zestaw od SID - zrobione

- Modyfikacja ECU na 300-310 km, później może coś więcej

- Wskaźnik doładowania

- Zmiana Wydechu, wycięcie katów

- Zmiana felg na jakiś ciekawy wzór z Audi

- RNS-E & Bose

- Polerka lakieru

- Przyciemnienie przednich szyb

- Po stłuczce ktoś założy soczewkę bez Xenonów - będzie bixenon

Tyle na chwilę obecną, z czasem pewnie lista będzie się rozwijać.

Fotki jeszcze z ogłoszenia jak niedługo coś wrzucę od siebie.

1508880739.jpg

1508880739_2.jpg

1508880739_3.jpg

Opublikowano

Auto fajne :naughty: Niech się kula i nie przysparza problemów :good: :good: :good:

A co do S4 to nie powinien być inny zderzak tył? :mysli:

Opublikowano
:kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 11:40_________________________________________________więcej fotek :D[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________bo jest na czym oko zawiesić
Opublikowano

jest pokład do modzenia :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Ładne autko :decayed:

Popraw opis w B5 nie było RNS-E :wink4:

No i ten tylny zderzak był zmieniany :gwizdanie:

Opublikowano

Ten tylny zderzak nie jest z s4 przedlitowej? Fajne auto :good: Usunąłbym tylko ten nieoryginalny napis quattro z tylnej klapy.

Opublikowano

tak jak wyzej napisane...nooo...bez tego nie ori Quattro

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Popraw opis w B5 nie było RNS-E :wink4

nie było, ale przecież można wsadzić - a kolega chce to dołożyć :cool1:

widzę, że kupiłeś tą bydgoską eskę, oby się dobrze sprawowała :good: no i zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie :good:

Opublikowano

no to dobrą baze już masz więc teraz nic tylko robić po kolei przemyślane mody.. :good:

bezawaryjności zyczę

Opublikowano
  • Autor

Ładne autko :decayed:

Popraw opis w B5 nie było RNS-E :wink4:

No i ten tylny zderzak był zmieniany :gwizdanie:

RNS-E nie było ale będzie...

co do zderzaka to będą zmiany- dwie rury

Ten tylny zderzak nie jest z s4 przedlitowej? Fajne auto :good: Usunąłbym tylko ten nieoryginalny napis quattro z tylnej klapy.

też się zgadza, poprzedni właściciel miał wyobraźnię... po polerce będzie usunięty

Eska bydgoska... W tygodniu będę wpadał, ale gorzej weekend

Popraw opis w B5 nie było RNS-E :wink4

nie było, ale przecież można wsadzić - a kolega chce to dołożyć :cool1:

widzę, że kupiłeś tą bydgoską eskę, oby się dobrze sprawowała :good: no i zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie :good:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:52_________________________________________________Ale bałagan w postach zrobiłem, z czasem zacznę dobrze pisać :kox:
Opublikowano

mozesz wrzucic foto przednich zacisków hamulcowych ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

całkiem fajnie się prezentuje :wink4: dopieścisz ją po swojemu i będzie ok :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mozesz wrzucic foto przednich zacisków hamulcowych ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Paczkę będę miał na dniach to wrzucę zdjęcia [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:16_________________________________________________Heble wymienione, są w fazie docierania, jak by ktoś chciał to stare mam na sprzedaż info na priva

Parę nowych fotosów

DSC02938.jpg

DSC02936.jpg

DSC02926.jpg

DSC02927.jpg

Opublikowano

mega są :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no te hamulce wyglądają zajebiaszczo :notworthy:

Opublikowano

hamulce ladne.Ale niestety widac ze dostal klapsa,popraw szpary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.