Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaloguj się na NK to zabangla :tongue4::decayed:

przerzuciłem se do eksplolela i bangla :good:

Opublikowano

Mooooorph czym ty kórwa jechałeś do ślubu ?????

Aaaa...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mooooorph czym ty kórwa jechałeś do ślubu ?????

:ban:

Poziomek , zgłaszać do moderatora ????

zgłosiłem, ale można dalej zgłaszać, niech zobaczą jaka jest powaga sytuacji

Opublikowano

Jako że wtedy Cukierkowi coś dolegało (teraz juz nie pamietam co) miałem do wyboru.. Dodge Caravan 7-io osobowy, BMW 520i.. Jak widać..

Poziek.. Jak myślisz? Dlaczego na spoty nie przyjezdzałem.. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 12:03_________________________________________________Koledzy.. Potrzebuje skrzynie automat o oznaczeniu CUW , DFM, lub DMU. Jakby ktoś miał info w tym temacie proszę o wiadomość.

Chyba że ktoś zna majstra który za rozsądne pieniądze przełoży manual do mojego Cukierka.. ?

Opublikowano

Koledzy.. Potrzebuje skrzynie automat o oznaczeniu CUW , DFM, lub DMU. Jakby ktoś miał info w tym temacie proszę o wiadomość.

Chyba że ktoś zna majstra który za rozsądne pieniądze przełoży manual do mojego Cukierka.. ?

a to do BMW skrzynia ? :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

Chyba że ktoś zna majstra który za rozsądne pieniądze przełoży manual do mojego Cukierka.. ?

wkładaj chłopie manuala , nie popełniaj błędu i nie ładuj sie znowu w automat.

Opublikowano

a to do BMW skrzynia ? :naughty::decayed: :decayed:

Nie.. Do Audi :tongue4:

Chyba że ktoś zna majstra który za rozsądne pieniądze przełoży manual do mojego Cukierka.. ?

wkładaj chłopie manuala , nie popełniaj błędu i nie ładuj sie znowu w automat.

Moskal chcę tak zrobić, ale koszty są zajebi**** dzwonilem w 2 miejsca.. w jednym za sama robocizne krzycza 2500 a w drugim 3000PLN :wallbash: + skrzynia i reszta czesci ok 2tys

Opublikowano

Fajnie było zobaczyc Wasze zakazane mordy :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Poziek.. opadły mi k**wa reeeence :decayed:

Opublikowano

Poziek.. opadły mi ku***a reeeence :decayed:

poszedłem na drugi kurs bo fajna czarna małolata daje się dobrze macać :naughty::decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Fajnie było zobaczyc Wasze zakazane mordy :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

byłeś na spocie czy spot był u ciebie ????

Opublikowano

Fajnie było zobaczyc Wasze zakazane mordy :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

byłeś na spocie czy spot był u ciebie ????

Ja był :wink4:

Poziek.. opadły mi ku***a reeeence :decayed:

poszedłem na drugi kurs bo fajna czarna małolata daje się dobrze macać :naughty::decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Użyłem klawisza PRTSC :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Teraz odszukam Krystynkę na NK :tongue4::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Teraz odszukam Krystynkę na NK :tongue4::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:brawo:

gdzieś mam foty z kawalerskiego jeszcze :guma: :guma: :punk::ok2::nose: :nose: :nose: :nose:

Opublikowano

Teraz odszukam Krystynkę na NK :tongue4::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:brawo:

gdzieś mam foty z kawalerskiego jeszcze :guma: :guma: :punk::ok2::nose: :nose: :nose: :nose:

Ja też mam jedną zajebistą fotkę :wink4:

Obsrać się można ze śmiechu :kox: :kox:

A i jeszcze parę zrzuciłem z Twojego fotosika..i jeszcze paru innych :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też mam jedną zajebistą fotkę :wink4:

Obsrać się można ze śmiechu :kox: :kox:

przyjaciel :kox::naughty::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

przyjaciel :kox::naughty::tongue4: :tongue4:

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.. :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 13:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item888354085_audi_coupe_quattro_z_lpg.html :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też mam jedną zajebistą fotkę :wink4:

Obsrać się można ze śmiechu :kox: :kox:

przyjaciel :kox::naughty::tongue4: :tongue4:

Michaś..przecie wiesz, że kocham Cię jak siostrę :hahaha::rose::giveheart::guma::lol1: :lol1: :friends:

Opublikowano

kocham Cię jak siostrę

W :dziura::naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.