Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jakoś jutro do 16:00 mam być w Legionowie na przeglądzie..

Rozumiem ze na przegladzie LPG POWER instalation?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45

Kochający innaczej ucieka Ci..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rezerwanie na boku, nie da rady naprawić. Kolejne koszta nieplanowane... Nienawidze poniedziałków :angry:

:shocked:

chyba za duzo bokiem latałeś..

Jechałem normalnie, kulturalnie zaspany do pracy... nie wiem jak to się stało..

Ale jak dobrze pójdzie to może jutro na spota polonezem przyjade :naughty:

Opublikowano

Rozumiem ze na przegladzie LPG POWER instalation?

Si :naughty:

Kochający innaczej ucieka Ci..

Niewiele :tongue4:

Opublikowano

Ale jak dobrze pójdzie to może jutro na spota polonezem przyjade :naughty:

Wpadaj ja przyjade Astrą.. :P którą w małopolsce zgarnalem znak rok temu. Do dziś jeszcze drzwi nie zrobilem..

Tylko muszę ją troche ogarnąć bo jak Poziek wpadnie to będzie miał na mnie haka.. :kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________

Si

Redzinald daj jakiś namiar na siebie jak jutro bede w ARkadii to dam Ci znać..

Opublikowano

Ja jakoś jutro do 16:00 mam być w Legionowie na przeglądzie..później uderzam na zakupy do Arkadii..także jak ktoś będzie w pobliżu to niech da cyne to można pójść na szamkę :wink4:

o której na te szamkę ? bo o 18:50 musze być na Polnej a później będę o 20:30 :gwizdanie:

Opublikowano

Redzinald daj jakiś namiar na siebie jak jutro bede w ARkadii to dam Ci znać..

790 799 009 :wink4:

Jak coś to będę uprawiał szoping :lol1:[br]Dopisany: Styczeń 18, 2010, 03:12:37 _________________________________________________

o której na te szamkę ? bo o 18:50 musze być na Polnej a później będę o 20:30 :gwizdanie:

Ja postaram się załatwić przegląd LPG do max 16: 00 także jakoś się będziemy łapać na telefon :wink4:

Opublikowano

Ja postaram się załatwić przegląd LPG do max 16: 00 także jakoś się będziemy łapać na telefon :wink4:

To dawaj między 17-18 :decayed:

Opublikowano

To dawaj między 17-18 :decayed:

Dzie ? :decayed:

Ogarnij dupsko i wpadaj do Arkadii.. :wink4:

Gregor i Nosfer mam romansy do Was :naughty:

Opublikowano

Arkadia :good:

Opublikowano

To dawaj między 17-18 :decayed:

Dzie ? :decayed:

Ogarnij dupsko i wpadaj do Arkadii.. :wink4:

Gregor i Nosfer mam romansy do Was :naughty:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

To dawaj między 17-18 :decayed:

Dzie ? :decayed:

Ogarnij dupsko i wpadaj do Arkadii.. :wink4:

Gregor i Nosfer mam romansy do Was :naughty:

kogo :baseball::bokser:

Opublikowano

kogo :baseball::bokser:

Jak zawsze.. Poźka.. :gwizdanie:

Opublikowano

kogo :baseball::bokser:

Jest taki jeden chłopak z Nadarzyna.. co się pod Wooperów podszywa :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

kogo :baseball::bokser:

Jest taki jeden chłopak z Nadarzyna.. co się pod Wooperów podszywa :decayed::wink4:

Bo ułomny jest..

Opublikowano

Bo ułomny jest..

Mówi się rozgarnięty inaczej :doh1: :polew: :polew:

Dobra nie śmiejemy się z Michała ...

:polew:

Ostatni raz :D :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bzykam wasze żony :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Bzykam wasze żony :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jeszcze dodaj im

fwdlose.jpg

Opublikowano

BZYKAM WASZE ŻONY PRZEDNIONAPĘDOWE GIEJE :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.