Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emerycka, miasto, trasa, power ..

Ciekawi mnie jaki jest przekrój..

Oczywiście mówię o Quattro. Ale chyba przy takim silniku nie będzie dużej różnicy między Q, a FWD.

Poź dużego wyboru nie mam.. :disgust:

http://www.audiklub.org/silniki/-/audi/1.8/1.8/0/0/150/200/2001/2004/0/id/asc/audi_a4/pb.html

No i do tego AMB, który już wiem, że odpada..

A Siwy.. Który to był typ ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer szukaj BEX-a :wink4:

dlaczego chcesz Q ??? przy ośce są większe doznania :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bądź twardy bo ci Flajer żyć nie da :naughty: :naughty: :naughty:

Siwy był AVJ [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 12:14_________________________________________________Jade zaraz po parówe , jeździcie dzis w JAnkach ??? moze bym zajechal jak bede wracał :mysli:

Opublikowano

dlaczego chcesz Q ??? przy ośce są większe doznania :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Fakt :wink4:

Nosfer szukaj BEX-a :wink4:

http://www.audiklub.org/porownaj.html

Jade zaraz po parówe , jeździcie dzis w JAnkach ??? moze bym zajechal jak bede wracał :mysli:

Mogę to rozważyć :good:

Co prawda mam plan na wieczór, ale chyba nie na tak późny.

Opublikowano

No i do tego AMB, który już wiem, że odpada..

Dlaczego ?? :embarrassed: :embarrassed:

Ja po chwili namysłu wystawiam Dżakondę na allegro..

i tak przeglądałem sobie te ciekawe ogłoszenia..

http://www.allegro.pl/item875179152_audi_a4_quattro_avant_2001_1_8turbo_quattro.html :kox: :kox:

http://www.allegro.pl/item875182417_audi_a6_quattro_biturbo_2000.html

http://www.allegro.pl/item881308243_audi_a4_1_8_turbo_180km_quattro_po_lifcie.html

..Audi to jednak fajne wozy :kox: Tylko B5 już bym nie chciał..jak już to A6 :good:

Opublikowano

No i do tego AMB, który już wiem, że odpada..

Dlaczego ?? :embarrassed: :embarrassed:

Za dużo elektroniki, ciężki w modyfikacjach, bardzo częste Ogromne spalanie pow. 18litrów - amerykaniec, Poź mówi, że montowane jest w nim o wiele za dużo, m.in. ze względu na przystosowanie do norm obowiązujących w USA.

Przez co staje się kłopotliwy. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 12:57_________________________________________________

Ja po chwili namysłu wystawiam Dżakondę na allegro..

i tak przeglądałem sobie te ciekawe ogłoszenia..

http://www.allegro.pl/item875179152_audi_a4_quattro_avant_2001_1_8turbo_quattro.html :kox: :kox:

Automat :thumbdown:

Przebieg :kox:

B5 ?

Opublikowano

Dzięki za wyjaśnienie ..nawet nie wiedziałem :embarrassed::decayed:

Automat :thumbdown

Eee...tam za cenę wypasu i ceny mógłbym łyknąć aftomata.. :naughty:

Racja w sumie..B5 to już trochę rzuca starym kotletem :decayed:

A6 większa..a ja cierpię na brak przestrzeni :naughty: :naughty: :kox: :kox: I ceny nawet spadły na te pociski :kox:

Opublikowano

Właśnie.. Te B5 to już trochę parchowate.. :P

Nie mówię, że złe, ale nie ma się co oszukiwać, że zaczyna być je słychać.. :kwasny:

Przez 14 lat po dziurach... :thumbdown: :thumbdown:

Nawet B6 z pierwszych lat to juz 10 latki.. :confused4:

Za 2-3 lata już jest chu~jnia - (13 lat) :disgust:

Opublikowano

Właśnie.. Te B5 to już trochę parchowate.. :P

Noooo :kwasny:

Kiedyś wieśki śmigały 80 ..a teraz kaszkiet i A4 z przed liftu :doh1: :no4:

Opublikowano

Siwy był AVJ [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 12:14_________________________________________________Jade zaraz po parówe , jeździcie dzis w JAnkach ??? moze bym zajechal jak bede wracał :mysli:

zgadza siwek był AVJ i A4 Rexa z Kraka też była AVJ a była jeszcze szybsza od siwego po czipie :good:

Partnerze daj znaka na kom to podjadę :decayed:

Opublikowano

daj znaka na kom to podjadę :decayed:

Daj 2 znaki. :decayed:

Opublikowano

AVJ i BFB są do rozważenia

AMB nie

Opublikowano

AVJ i BFB są do rozważenia

AMB nie

A.. Pojebło mi się.. AMB z BFB.

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=69814

Tutaj.. (Elberoth :wink4:) pisze, że BFB to jest ten sam co AVJ..

Opublikowano

A.. Pojebło mi się..

spoko, to my wiemy nie od dziś :naughty::kox:

Opublikowano

Wyczuł :D

Opublikowano

A.. Pojebło mi się..

spoko, to my wiemy nie od dziś :naughty::kox:

Wyczuł :D

Ale udało nam się zamienić kilka kulturalnych postów :kox::polew:

Opublikowano

Właśnie.. Te B5 to już trochę parchowate.. :P

Nie mówię, że złe, ale nie ma się co oszukiwać, że zaczyna być je słychać.. :kwasny:

Przez 14 lat po dziurach... :thumbdown: :thumbdown:

Nawet B6 z pierwszych lat to juz 10 latki.. :confused4:

Za 2-3 lata już jest chu~jnia - (13 lat) :disgust:

myslac w ten sposob to kazde auto niedlugo bedzie stare :wink4:

Opublikowano

I przecież tak będzie.. jeszcze 2004 - 6 latek - :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.