Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ale sie najebałem wczoraj. A miala być spokojna parapetówa tylko. Skończyło się w ZOO, KluboKawiarni i na koniec Lemon. Masakra. Jeszcze chyba nie wytrzeźwiałem... A w robocie masakra. Czy może mnie ktoś dobić?

kac.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co żeś skurkowańcu nabroił? Eveline załechtałeś?

wpadnij do Janek to zobaczysz :tongue4:

To że chcesz się ścignąć ze skuterem śnieżnym? Wstydu chcesz se narobić?

Opublikowano

Jak sytuacja w Jankach ? Nie wpadli na pomysł, żeby odśnieżyć i zsypać solą ?

bylem wczoraj to juz troche lodowisko jest. Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

Opublikowano

Czy może mnie ktoś dobić?

Ty pedziu :decayed: ............... dobiłem Cię ? :decayed:

Opublikowano

Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

gdzieś był ? :shocked: czemuś nie podszedł ? :tongue4:

Opublikowano

Jak sytuacja w Jankach ? Nie wpadli na pomysł, żeby odśnieżyć i zsypać solą ?

bylem wczoraj to juz troche lodowisko jest. Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

Już udaje, że kolegów nie poznaje.. :no: :no: :thumbdown:

Opublikowano

Ty pedziu :decayed: ............... dobiłem Cię ? :decayed:

Nie dziękuje, wolę dziewczynki. mogą mieć i 13 lat byleby młodo wyglądały :decayed:

Opublikowano

Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

gdzieś był ? :shocked: czemuś nie podszedł ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: miszcz :polew: :polew:

Opublikowano

Powoli :wink4:

a kiedy mozna wysylac ?

Opublikowano

Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

gdzieś był ? :shocked: czemuś nie podszedł ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: miszcz :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Poziomek tylko z kolegami smigal ale nawet sie nie przyjechal przywitac...

pewnie dlatego dzisiaj jest

:bag:

gdzieś był ? :shocked: czemuś nie podszedł ? :tongue4:

jezdzilem za toba, obok ciebie i przed toba i mnie nawet nie widziales??????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Już udaje, że kolegów nie poznaje.. :no: :no: :thumbdown:

Wstydzi się kolegów w starych Be piuntkach :cool1: :gwizdanie:

a kiedy mozna wysylac ?

Jaką masz ? 4 ramiona ?

Opublikowano

jezdzilem za toba, obok ciebie i przed toba i mnie nawet nie widziales??????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja byłem przekonany, że to jakiś RS4 bo się tak dobrze za mną trzymał :shocked: :shocked:

moje zimowe slicki niestety nie dawały rady

Opublikowano

jezdzilem za toba, obok ciebie i przed toba i mnie nawet nie widziales??????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja byłem przekonany, że to jakiś RS4 bo się tak dobrze za mną trzymał :shocked: :shocked:

moje zimowe slicki niestety nie dawały rady

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jezdzilem za toba, obok ciebie i przed toba i mnie nawet nie widziales??????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja byłem przekonany, że to jakiś RS4 bo się tak dobrze za mną trzymał :shocked: :shocked:

moje zimowe slicki niestety nie dawały rady

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nawet Turbodynoman nie jest w stanie zawstydzić Poźka ...raczej nie :decayed: :decayed:

Opublikowano

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja jak zdejmuje gacie na Zlocie nie czuję się zawstydzony... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja jak zdejmuje gacie na Zlocie nie czuję się zawstydzony... :naughty: :naughty: :naughty:

no chyba że akurat "słoń" podaje jabłko do tyłu :decayed: :decayed:

Opublikowano

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja jak zdejmuje gacie na Zlocie nie czuję się zawstydzony... :naughty: :naughty: :naughty:

no chyba że akurat "słoń" podaje jabłko do tyłu :decayed: :decayed:

:decayed:

Opublikowano

ja jak zdejmuje gacie na Zlocie nie czuję się zawstydzony... :naughty: :naughty: :naughty:

Ale za to wszyscy pozostali tak wyjmując przy okazji lupę żeby cokolwiek dojrzeć :naughty: :naughty: :naughty:

Wiem wiem, Ty masz niefart i zawsze to robisz jak jest za***iście zimno :kox::naughty::polew:

Opublikowano

zawstydzilem cie?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja jak zdejmuje gacie na Zlocie nie czuję się zawstydzony... :naughty: :naughty: :naughty:

w towarzystwie kobiet czy mezczyzn??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.