Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No...ale jak się patrzy na stare japońce..rok 92- 95 ..24 tysiące w stanie igła :shocked: :doh1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo to porządne auta som :cool1:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 14:56_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avf_przekladka_z_oski_na_quattro-t109162.0.html;msg1324161#msg1324161

Założył Quattro do FWD .. :decayed:

Opublikowano

ja jak wygram w totka to drugim autem bedzie albo del sol albo s2000. mam sentyment do japonczykow szczegolnie b/k seria.

dzwiek b serii w turbo miażdży :evil:

Opublikowano

Bo to porządne auta som :cool1:

Ta..podejrzewam, że lepszy jest komfort jazdy na hulajnodze :decayed::naughty:

s2000.

Fajne fajne..taki bulwarowy pomykacz :kox:

Ja choruję na nysę S14/S14A :slina:

Opublikowano

Hej Nosferski,

Ja mam AMB i nie powiem, raczej mi się nic nie psuje... :P fakt amerykaniec, ale jak do tej pory nie sprawia problemów (poza nie udanym montażem RNS-E - może to wina samego RNSa była...). Spalanie w tej chwili zeszło mi poniżej 10l/100km - czasem dam trochę po garach. 50/50 jazda miasto/trasa. Ja tam się nie skarżę i jeszcze nim trochę pojeżdżę. :decayed:

Opublikowano

Spalanie w tej chwili zeszło mi poniżej 10l/100km

To tyle co moja dżakonda :doh1: :decayed:

Opublikowano

Nosferski bierz A6 3.0 TFSI

Ale prawda prawdą, B5 już zaczyna zalatywać c**jnią. A w niektórych przypadkach B6 też.

Opublikowano
  • Autor

tak to fakt B5 jest już leciwym kondomem, ale ja swojego mam zamiar rezać :evil: , bo sprzedam i co dalej, astra II, fabia :thumbdown:

Opublikowano

tak to fakt B5 jest już leciwym kondomem, ale ja swojego mam zamiar rezać :evil: , bo sprzedam i co dalej, astra II, fabia :thumbdown:

leciwe leciwe a ja tam wsiadam robię 500 km wysiadam i czuje sie jak bym zrobił 5 km, i wiem jedno ze jesli ta 10 letnia parówa jest w 100% sprawna technicznie to nie jeden nowszy wozik może się schować :naughty: :naughty:

powiem tak moje ma 11 lat i daje 100 % zadowolenia :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

tak to fakt B5 jest już leciwym kondomem, ale ja swojego mam zamiar rezać :evil: , bo sprzedam i co dalej, astra II, fabia :thumbdown:

Rezaj go do bólu Gregor..a jak Ci padnie AFN to ładuj 1.8 T albo AWX :kox: :kox:

Opublikowano

ej gołąbki widzimy się w Space. Kolejowa 37/39 :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak to fakt B5 jest już leciwym kondomem, ale ja swojego mam zamiar rezać :evil: , bo sprzedam i co dalej, astra II, fabia :thumbdown:

Rezaj go do bólu Gregor... :kox: :kox:

yeah 4 sure :yeah:

Opublikowano
:drunk::dance::drunk::dance: :dance: :dance: :dance: :evil2:
Opublikowano

:polew: :polew:

joł bicze

Opublikowano

właśnie jest mecz Polska-Dania (1:1)

i teraz już wiem gdzie podziewa się Tosik :naughty:

komentator: "tosik, tosik przy piłce ... i bład tosika" padłem :polew: :polew:

Opublikowano

właśnie jest mecz Polska-Dania (1:1)

i teraz już wiem gdzie podziewa się Tosik :naughty:

komentator: "tosik, tosik przy piłce ... i bład tosika" padłem :polew: :polew:

:polew:

:drunk::dance::drunk::dance: :dance: :dance: :dance: :evil2:

a Ty co sie tak cieszysz o 6 rano??

Opublikowano

ktoś gdzieś sie bedzie dzis slisgał ??

Opublikowano

ktoś gdzieś sie bedzie dzis slisgał ??

wiadomo :decayed:

Opublikowano

gdzie i o której :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.