Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kocham Cię jak siostrę

W :dziura::naughty: :naughty:

Ja to tam nie wiem jak Ty kochasz swoje siostry :bag:

My z Michałem ze zbliżeń to uskuteczniamy tylko uścisk dłoni :decayed::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kocham Cię jak siostrę

W :dziura::naughty: :naughty:

Ja to tam nie wiem jak Ty kochasz swoje siostry :bag:

My z Michałem ze zbliżeń to uskuteczniamy tylko uścisk W dłoni :decayed::tongue4:

:gwizdanie:

Poziu szkoda ze nie widzisz tych idelanych dzikich miejsc zasypanych bielutkim sniegiem idealnym do winkli :kox: :kox:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

wczoraj jezdzilem po lesie. 5m szeroko, po bokach zaspy metrowe, swiezutki ugnieciony snieg, sceneria bajkowa. na koncu zrobiona nawrotka wokol drzewa. jakies 5km trasy w jedna strone :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja to tam nie wiem jak Ty kochasz swoje siostry :bag:

Własnie dlatego nie mam siostry.. :tongue4:

Buba gdzie taka miejscówka? Weźmiemy Kaliego z jego Błękitną Strzałą i polecimy w teren..

Opublikowano

Buba gdzie taka miejscówka? Weźmiemy Kaliego z jego Błękitną Strzałą i polecimy w teren..

ty to sobie leć ale BMW :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

jakies 400km od warszawy :gwizdanie:

Opublikowano

No ja też latałem po lesie ,przynajmniej coś ciekawego , bo te parkingi fajne ale nudne, ale płyta podłogowa rozjebana calutka :D

Opublikowano

ty to sobie leć ale BMW

miszcz :polew: :polew: :polew:

Weźmiemy Kaliego z jego Błękitną Strzałą i polecimy w teren..

to jest grom :) na strzałe to to za wolne :polew:

Opublikowano

Buba gdzie taka miejscówka? Weźmiemy Kaliego z jego Błękitną Strzałą i polecimy w teren..

ty to sobie leć ale BMW :naughty: :naughty: :decayed:

Wredniak jesteś.. Beema na warsztacie stoi..

jakies 400km od warszawy :gwizdanie:

To żeś doj**ał..

No ja też latałem po lesie ,przynajmniej coś ciekawego , bo te parkingi fajne ale nudne, ale płyta podłogowa rozjebana calutka :D

Oniak czym latałeś? Audi ?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________

to jest grom :) na strzałe to to za wolne :polew:

No dobra niech Ci będzie, że to grom jest.. ("Po jakiego GROMA ja to wziałęm" :naughty:)

Opublikowano

tutaj wlasnie nie ma o co rozwalic bo ludzie z okolicznych domow odsniezaja i jedziesz jak po asfalcie ze sniegu. ugnieciony, rowniutki, bez zadnych kamieni czy brylek lodu. kiedys skoda 105 smigalem po tych lasach ale nie bylo takiej predkosci. teraz jest rewelacyjnie

jedynym problemem byly zwierzeta ktore wyskuja przed maske. w zeszlym roku rodzina 4 sarenek sprobowala przejsc i lampe u brata rozwalilem na ostatniej

Opublikowano

kiedys skoda 105 smigalem

To dopiero jest fura.. :>

Opublikowano

kiedys skoda 105 smigalem

To dopiero jest fura.. :>

RWD i 100KM zwijalo asfalt :kox:

Opublikowano

kiedys skoda 105 smigalem

To dopiero jest fura.. :>

RWD i 100KM zwijalo asfalt :kox:

105 była RWD ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

kiedys skoda 105 smigalem

To dopiero jest fura.. :>

RWD i 100KM zwijalo asfalt :kox:

105 była RWD ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

silnik tez chyba był z tyłu , co ?? :mysli:

Opublikowano

Only :naughty: silnik z tylu jak w maluchu :kox:

Opublikowano
Oniak czym latałeś? Audi ?

No pewnie.

Opublikowano

Siema stary Pierniku :hi:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 15:45_________________________________________________Coś dla graczy PS3

http://aukcje.nasza-klasa.pl/item890556650.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.