Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie jutro zmiana miejscówki spotowej. W Arkadii wylało szambo :decayed: i przenosimy sie na ul.Modularną 3A zaczynamy jak zwykle od 19 o 21 mamy zarezerwowany tor. Auta parkujemy i wchodzimy do środka jest gdzie usiąść, poogladać teledyski wypić herbatkę kawę nie ma jedzenia takze wcześniej trzeba się posilić.

Informacja jak dojechać http://rcw.waw.pl/ plus informację w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mistrzostwa_gokart-t123625.0.html jeśli chciałby sie ktoś pościgać. :przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukas, zmień przyklejony post i temat wątku ;)

Opublikowano

Lukas, zmień przyklejony post i temat wątku ;)

Andrzej, ale to pewnie nie będzie stała miejscówka więc może nie ma sensu wprowadzać takich zmian :wink4:

Opublikowano

W środę rano zmieni znowu :naughty:

Choć przez chwilę częściej będzie forum odwiedzał :decayed:;)

Opublikowano

Pozmieniane spokojnie w środę się odwróci :wink4: jestem tylko ciekaw ilu mięczaków stawi się na torze

Opublikowano

Pozmieniane spokojnie w środę się odwróci :wink4: jestem tylko ciekaw ilu mięczaków stawi się na torze

podobno Adamoo już od wczoraj nie je :kox: :kox: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba w 2005 pod kebabem w Berlinie :wink4::D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mogło tak być ale jeszcze właściciel coś tam wspominal ,że na lince za parówą ciągneli granatowego gnojowoza do polski

:polew: :polew: :polew:

taa SeOmEsoS cos pisał w swoim wątku o tym :naughty:

Opublikowano

ile bierzesz zielonego do Bukowiny ??? :bag:

Opublikowano

Pozmieniane spokojnie w środę się odwróci :wink4: jestem tylko ciekaw ilu mięczaków stawi się na torze

podobno Adamoo już od wczoraj nie je :kox: :kox: :polew:

no tak najlepiej sie tłumaczyć że przegrało sie wagą, ja moge zabrać na pokład Żółwia :decayed:

Opublikowano

Pozmieniane spokojnie w środę się odwróci :wink4: jestem tylko ciekaw ilu mięczaków stawi się na torze

podobno Adamoo już od wczoraj nie je :kox: :kox: :polew:

no tak najlepiej sie tłumaczyć że przegrało sie wagą, ja moge zabrać na pokład Żółwia :decayed:

dobra :kox:

Opublikowano

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

Opublikowano

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

no miszczem to napewno jestes TY i tylko TY

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

tylko nie marudź znowu że miałeś słaby bolid :wink4:

wczoraj był ten mistrzunio małolat i pobił swój rekord toru :)

Opublikowano

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

o kurfa to ja widzę, że tu jakaś napinka się szykuje :kox:

chłopaki pełen luz w gaziach, nie bądźcie spięte batony :gwizdanie: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

o kurfa to ja widzę, że tu jakaś napinka się szykuje :kox:

chłopaki pełen luz w gaziach, nie bądźcie spięte batony :gwizdanie: :wink4: :wink4:

popuszcza podczas jazdy :gwizdanie:

Opublikowano

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

o kurfa to ja widzę, że tu jakaś napinka się szykuje :kox:

chłopaki pełen luz w gaziach, nie bądźcie spięte batony :gwizdanie: :wink4: :wink4:

boisz się przegrać przez swoje sadełko, "miszczuniu"?

Zobaczymy kto jest miszczem :decayed:

no miszczem to napewno jestes TY i tylko TY

:decayed:

O co chodzi ?

Opublikowano

boisz się przegrać przez swoje sadełko, "miszczuniu"?

po kim jak po kim ale po tobie się nie spodziewałem takich słów :naughty: :naughty: :naughty:

cielaczku :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

boisz się przegrać przez swoje sadełko, "miszczuniu"?

po kim jak po kim ale po tobie się nie spodziewałem takich słów :naughty: :naughty: :naughty:

cielaczku :kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

boisz się przegrać przez swoje sadełko, "miszczuniu"?

po kim jak po kim ale po tobie się nie spodziewałem takich słów :naughty: :naughty: :naughty:

cielaczku :kox::tongue4:

:polew:

Opublikowano

ja zamówiony mam gokart z quattro :gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.