Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego wszystkim tak smakuje :)

to ten słonawy posmak..... pewnie :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko sie nie upij po drodze :decayed:

Spoko. Blisko mam. Ok. 2,5m do lodówki. :)

Teraz siedze i sączę kolejnego bro i wcinam kabanosika mniam :)

Opublikowano

tylko sie nie upij po drodze :decayed:

Spoko. Blisko mam. Ok. 2,5m do lodówki. :)

Teraz siedze i sączę kolejnego bro i wcinam kabanosika mniam :)

a myśmy przerzucili program na DeLux

browar za bardzo objętościowy jest :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To wpadnijcie do mnie.. Jeszcze coś ze ślubu zostało.. A poza tym zagryzke mam :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :cool1:
Opublikowano

No, pochwalcie się jakie wyniki osiągnęliście

Erotomani - gawędziarze :D

Tylko mówimy o pierwszym podejściu i uważajcie, bo czas macie ograniczony :decayed:

http://www.joemonster.org/gry/23486/Boobs_Butt_or_Shoulder_2

Tylko bez ściemy

Opublikowano

18/20 - nastepne podejścia to już znasz na pamięć te obrazki. Szkoda, że ciągle to samo.

A tak w ogóle to siemanko :hi:

Na Cargo byłem wczoraj i tyle ludzi to juz dawno tam nie widziałem. I nie tylko stali, sporo wyścigów, a po 24 VTG przyjechało (relacja kumpla bo ja juz w remoncie byłem :) )

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 11:07_________________________________________________Kali a ty nie w drodze do Bukowiny?
Opublikowano

18/20 - nastepne podejścia to już znasz na pamięć te obrazki. Szkoda, że ciągle to samo.

A tak w ogóle to siemanko :hi:

Na Cargo byłem wczoraj i tyle ludzi to juz dawno tam nie widziałem. I nie tylko stali, sporo wyścigów, a po 24 VTG przyjechało (relacja kumpla bo ja juz w remoncie byłem :) )

trza bylo dac cynk ze bedziesz...

Opublikowano

Pany

gdzie w wawie znajde dobrego tlumikarza, ktory wymieni mi plecionke?

Opublikowano

Pany

gdzie w wawie znajde dobrego tlumikarza, ktory wymieni mi plecionke?

szarych szeregow. 50zl chyba za sama wymiane

Opublikowano

trza bylo dac cynk ze bedziesz...

a jakoś niepomyślałem. W niedziele pewnie tez bede :)

A do Bukowiny nie jade, nie lubie takich dużych imprez :P

Opublikowano

trza bylo dac cynk ze bedziesz...

a jakoś niepomyślałem. W niedziele pewnie tez bede :)

A do Bukowiny nie jade, nie lubie takich dużych imprez :P

w niedziele pracuje :thumbdown:

[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 11:41_________________________________________________Wreszcie zakonczylem etap wymiany wahaczy, lacznie z wszystkimi problemami zajelo 3 dni robocze pod blokiem a tydzien bez auta. ale zupelnie inaczej sie jezdzi :kox:

Opublikowano

Siema,

Potrzebuję sprawdzić procesor Athlon na AM2 i kartę graficzną pci ex GF8800GT może ktoś z was ma podobną konfiguracje i mógłby mi sprawdzić części, bo padł mi komp a wszyscy znajomi obkupili się w intele.

Opublikowano

18/20 - nastepne podejścia to już znasz na pamięć te obrazki. Szkoda, że ciągle to samo.

(...)

Po Tobie to akurat się spodziewałem niezłego wyniku :decayed:

Opublikowano
1265962897_by_Gunslinger48.jpg
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: wszystkie pojadą jednocześnie albo żadna nie pojedzie
Opublikowano

ten typ ma tylko dwie opcje włącz i wyłącz .. jak w odkurzaczu :decayed:

Opublikowano

ten typ ma tylko dwie opcje włącz i wyłącz .. jak w odkurzaczu :decayed:

Raczej: Ssij i ....... [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 14:38_________________________________________________cH2WRM-1227561846.jpg

vvhpg2-1227551114.jpg

07.jpg

8ZFmLl-1227551116.jpg

lxdkgv-1227551071.jpg

V2HozV-1227551069.jpg

ZQ9OmI-1227551047.jpg

zk8e3r-1227551068.jpg

06.jpg

10.jpg

05.jpg

03.jpg

12.jpg

12.jpg

[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 15:21_________________________________________________03.jpg

06.jpg

10.jpg

08.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.