Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no, najważniejsze to podejście do sprawy z humorem :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poziu ja moge poleciec tylko niewiem czy zloze swojego do kupy do soboty

Opublikowano

Będę dzisiaj, ale hardcore

Wczoraj mówię do żony że jutro jadę :audi: do roboty

Więc Ona: to podrzuć mnie...

Co z tego że ja mam na 7:15 a Ona na 6:00, spoko podrzuciłem ją i jadę pod firmę myśląc że muszę ponad godzinę czekać, ale ktoś był w firmie

Więc dziś jestem w robocie od 6:20 do 18:45 (prosto na spot), tyle że mogę nawet nie wiedzieć jak się nazywam.....

Opublikowano

MorgothV8 dasz radę, najwyżej podjedziesz i jak nie bedziesz miał sił to będziesz siedział w aucie.. :polew:

ja jeszcze nie wiem czy wpadne na spota ale postaram się :)

Opublikowano

MorgothV8 - ja zoncie na 0700 do pracy zawozilem a do pracy wogole nie ide - teraz forum potem pakowanko i wieczorem do was do wawy!! damy rade!! :thumbup:

Opublikowano

Jasne że damy :)

Ale będę nieźle zjebany...

Opublikowano

Jasne że damy :)

Ale będę nieźle zjebany...

Oj tam przesadzasz :)

Dzisiaj chyba trochę ludzi się pojawi.

Opublikowano

A ja jestem ciekawa czy bedzie Chuck Noris w liczbie mnogiej :D i czy znow nas beda wyganiac z promki :polew:

Opublikowano

Chuck? Jaki Chuck f*ck?

Opublikowano

Chucki z Piotrkowa

Opublikowano

Chuck? Jaki Chuck f*ck?

no byl taki jeden.....a raczej trzech :D

Opublikowano

no byl taki jeden.....a raczej trzech :D

Generalnie to fajne z nich chłopaki :>

Opublikowano

Fajowe chopaki - take krejzole, kurde :polew:

Opublikowano

Fajowe chopaki - take krejzole, kurde :polew:

Mariolka krejzolka :polew:

Opublikowano

i czy znow nas beda wyganiac z promki :polew:

To z Promki też ganiają ?? To Wy zrobiliście że Was wyganiają ???? Tylko mnie na dwóch spotach nie było i już widzę że macie problemy :polew: :polew:

Opublikowano

To z Promki też ganiają ?? To Wy zrobiliście że Was wyganiają ???? Tylko mnie na dwóch spotach nie było i już widzę że macie problemy :polew: :polew:

Przyjedź, ponegocjuj, ocenimy rezultaty :)

Opublikowano

Przyjedź, ponegocjuj, ocenimy rezultaty :)

Dzisiaj mam nadzieję że dotrę .... więc będziemy mogli po negocjować :gwizdanie:

Opublikowano

oj widzę że będzie się dziś działo oj będzie :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj mam nadzieję że dotrę .... więc będziemy mogli po negocjować :gwizdanie:

Nie zapomnij kija baseballowego do tych negocjacji bo do kolesi żadne inne argumenty nie trafiały. Jak grochem o ścianę :kwasny:

Opublikowano

Dzisiaj mam nadzieję że dotrę .... więc będziemy mogli po negocjować :gwizdanie:

Nie zapomnij kija baseballowego do tych negocjacji bo do kolesi żadne inne argumenty nie trafiały. Jak grochem o ścianę :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.