Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jade na ryby na mazury - wiec po drodze wpadam!! a fanatyk swoja droga!!

Dobrze, ze nie na Wisle :D

Czemu - juz lacha lacha pogania?? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tu podobno ryby swieca w nocy :chytry:

Opublikowano

Noooo... w dniu dzisiejszym moja firma zablokowała mi dostęp do Forum.

Czyżby jakieś pożegnanie się szykowało? :disgust:

Wygląda na to, że tak.

Przynajmniej na jakiś czas ...

Opublikowano

Kto będzie w sobotę na Bemowie?

Mnie na 100% nie będzie. Zmykam na weekend oglądać Tour De Pologne z bliska :th:

Opublikowano

A jeszcze a propo dzisiejszego spociku w promenadzie, gdzie konkretnie? Parking podziemny czy jakiś inny? Który poziom ?

Opublikowano

A jeszcze a propo dzisiejszego spociku w promenadzie, gdzie konkretnie? Parking podziemny czy jakiś inny? Który poziom ?

przedostanie pietro parkingu......a czy on jest podziemny to nie wiem :D

Opublikowano

bo problem jest taki że pewnie będe pierwszy i nie wiem gdzie mam czekać ....

Opublikowano

3 pietro, za podjazdem w lewo i po prawej sie zatrzymaj

Opublikowano

OK, i o taką odpowiedź mi chodziło :naughty:

Opublikowano

Kto będzie w sobotę na Bemowie?

Jeszcze nie wiem czy będę ( muszę gdzieś dzicko sprzedać) ale planuje się pojawić.

Na pewno jednak tylko jako widz i raczej tylko na kilka godzin, bo wieczorem mam ,, imprezę w stylu weselnym"

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 16:04 _________________________________________________

Kto będzie w sobotę na Bemowie?

Jeszcze nie wiem czy będę ( muszę gdzieś dzicko sprzedać) ale planuje się pojawić.

Na pewno jednak tylko jako widz i raczej tylko na kilka godzin, bo wieczorem mam ,, imprezę w stylu weselnym"

Ja postaram sie dotrzeć na bemowo jak zawsze :) ale nie mogę nic obiecać.. jeszcze jakoś się zgadamy ....

Opublikowano

Heh, dzisiaj to już po spociku w Promenadzie, ale postaram się być za tydzień :)

A na bemowie w sobotę to o której? bo jakoś nie mogę znaleźć info...

Pozdrawiam,

Arti

Opublikowano

Ogry pucować się ile Was tam zjechało? :>

Opublikowano

Ogry pucować się ile Was tam zjechało? :>

dzisiaj kolejny rekord, ponad 20 A4 :thumbup:

no thalia i A8 tez byly :polew:

ludzi gesto jak na zlocie w Kaletce :D

Opublikowano

spoko spoko ..thalia będzie stałym bywalcem ....a Norbi dlaczego dzisiaj nie suszył na spocie :bicz3:

Opublikowano

Ktos nowy byl?

Opublikowano

tak kolega shamaN i koledzy z czarna maska w 2.5 ;):embarrassed: nie pamietam ników :embarrassed:

no i gośćc - marinero z żoną :th:

Opublikowano

I tak najladniejsze 2.5 w stadzie zostalo dzis w domu :evil:

Opublikowano

I tak najladniejsze 2.5 w stadzie zostalo dzis w domu :evil:

no co ty flyer...malik byl na spocie :cool:

nasz Top Gun klubowy :decayed:

Opublikowano

Zwracam honor, zapomnialem o naszym pilocie :cool:

Opublikowano

jeszcze kilka takich spotow i bedziemy bili rekordy potrzebujemy 58 aut :decayed: i po co nam zloty jak na spotach jest wiecej aut :notworthy: najlepsza byla ostatnia rozmowa o alarmach :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.