Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zapominajcie, że bo ja nie piłem, więc to była wersja baaaaardzo okrojona :decayed:.

Więc poprawkę wziąć trzeba. :th:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK :hi: 2 x nie trzeba mi powtarzać :dance: brykę zostawić pod domem i wpisowe przywieźć autobiustem :drunk:

.... a preferencje? kolor? transparent? łycha czy może z kłosem? :dance:

pzdrw

ShamaN

Opublikowano

Siemka Chlopaki!!

we wtorek bede w wawie i planuje was odwiedzic - wylot z ostrowa 1500 bede w jankach 1900 czyli bym byl u was kolo 2000, do ktorej normalnie spotujecie i czy zmieniacie miejsce czy promenadujecie caly czas no i czy jestem warmly welcome??? :hi:

Opublikowano

do ktorej normalnie spotujecie

To zależy, o której nas chcą wywalić :D

czy zmieniacie miejsce czy promenadujecie caly czas

To się okaże w poniedziałek wieczorem lub wtorek przed południem ;)

Opublikowano

do ktorej normalnie spotujecie

To zależy, o której nas chcą wywalić :D

czy zmieniacie miejsce czy promenadujecie caly czas

To się okaże w poniedziałek wieczorem lub wtorek przed południem ;)

Lukasz, nie mieszaj mu :kox:

Marinero. Jak najbardziej warmly welcome. Na PW masz kom do mnie jak będziesz dojezdżał, to zadzwoń, będziesz wiedział, gdzie ewentualnie się przenieśliśmy. Zazwyczaj siedzimy do 21-22, a czasem i dłużej

Shaman. Kłapouchy z Kubusia Puchatka powiedział kiedyś "... po pierwsze rozum, po drugie ciężka praca ...". Doceniamy zaangażowanie, a jednocześnie jak % przywieziesz, to najprawdopodobnie sam będziesz musiał wypić, bo większość przecież brykami przyjeżdża :D

Opublikowano

Panowie i Panie

Coood!!!! Wymienilem filtr paliwa w moim poczciwcu i od tej pory ani razu nie zaliczyl notlauf'a. Ale jestem zadowolony :> :> :> Jechalem po wymianie i pedal w podloge, pomyslalem a niech tam.... 160....170....180...190...konczy sie droga.... i turbo nadal dmucha.... SZOK :shocked: To bylo w sobote, ale dzisiaj jeszcze na katowickiej potwierdzilem :drool:

ktos tak mial?

Opublikowano

@wit.s :polew: jasne że rozumiem :sick3: bez wpisowego nie przyjmują :foch: a z wpisowym nie przyjeżdżają :shocked: domyśliłem się,

że trzeba :wallbash: ale kefirek można? :tongue4:

a poważnie to może mi się nie udać na 19:00 i będę później :notworthy:

nie zwińcie tylko całego asfaltu beze mnie :a4fan:

pzdrw

SzamaN

Opublikowano

Nic sie nie martw.......zawsze dosc dlugo siedzimy....

ja np zawsze jestem po 20.....takze smialo wpadaj......

O kurcze znow szykuje sie mega spot :)

Ciekawe czy bedzie wiecej, niz 17 autek..... :gwizdanie:

Opublikowano

Lukasz, nie mieszaj mu :kox:

Jaaaaaaaaaaaaaaa ??? Skądże znowu, Wiciu, przecież znasz mnie - ja zawsze jestem prawdomówny i pomocny - tak jak teraz.

Chyba się zgodzisz, że czasami nas gonią - nas z Malikiem pogonili jeszcze zanim zdążyłeś ostatnio przyjechać.

Malik robił foty, my z :a4fan: do nich pozowaliśmy i wtedy ochroniarz przyleciał i chciał nas :bicz:

Opublikowano

oj oj co ja widzę .... impra jak zwykle była kox :naughty: ja udaję się na odwyk po pobycie we Wrocku,,,, chętnie kupię nową wątrobę :decayed:

co do komentarzy to nie chce mi się pisać :bicz2:

Opublikowano

No, coś doszły mnie słuchy odnośnie tego pozowania.

Na spotach jedni koła wymieniają, drudzy walą browca (będzie :rant: i :bicz: za pozostałości - wystarczy, że sterty petów zostawiamy), a jeszcze inni ponoć kolegów po uszach stopani łaskoczą.

Dziwcie się, że potem nas zewsząd wywalają :foch:

:kox: Tak mnie wzięło na moralizowanie dzisiaj. :kox:

Opublikowano

:kox: Tak mnie wzięło na moralizowanie dzisiaj. :kox:

Właśnie zauważyłem, że jakoś tak Tatusiowato dzisiaj piszesz :tongue4:

Opublikowano
inni ponoć kolegów po uszach stopani łaskoczą.

:polew: :polew: Ja tego nie widzialam :polew:

Opublikowano
inni ponoć kolegów po uszach stopani łaskoczą.

:polew: :polew: Ja tego nie widzialam :polew:

Nikt tego nie widział :polew: :polew:

Opublikowano

do ktorej normalnie spotujecie

To zależy, o której nas chcą wywalić :D

czy zmieniacie miejsce czy promenadujecie caly czas

To się okaże w poniedziałek wieczorem lub wtorek przed południem ;)

Lukasz, nie mieszaj mu :kox:

Marinero. Jak najbardziej warmly welcome. Na PW masz kom do mnie jak będziesz dojezdżał, to zadzwoń, będziesz wiedział, gdzie ewentualnie się przenieśliśmy. Zazwyczaj siedzimy do 21-22, a czasem i dłużej

Shaman. Kłapouchy z Kubusia Puchatka powiedział kiedyś "... po pierwsze rozum, po drugie ciężka praca ...". Doceniamy zaangażowanie, a jednocześnie jak % przywieziesz, to najprawdopodobnie sam będziesz musiał wypić, bo większość przecież brykami przyjeżdża :D

Dzieki Wit.s - juz mam w mobilu numerek i jak tylko bede dojezdzal dam cynk - zobaczymy na ile sofcik pozwoli to moze bede i o 1930 ale to bym musial miec slonce wiatr i ksiezyc w plecy + zona uprawiajaca wudu jako pilot!! postaram sie jak moge ale to 300 km do wawy no i cala wawa bo ja od janek wfrune!!

Opublikowano
Nikt tego nie widział

a szkoda bo widok moglby byc :kox::polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2007, 21:21 _________________________________________________

bo ja od janek wfrune!!

w tygodniu wjazd do wawy powinnien byc ok.......gorzej w druga strone.......

marinero dobrze , ze nie jechales dzis......Janki-Wawa.....1,5 godz stania w korku..... :wallbash:

Opublikowano

:confused4: no dobra :mysli: widzę że fason trzeba trzymać :evil:

ale to znaczy że są również spotkania bez ochroniarzy co przeganiają :wink4: i browar mozna wypić czasem :kox:

widzę że w sobotę na regatach będę musiał uzupełnić aethanolum :mysli: dobrze że WOPR już zmarzł i w portach siedzi

to do zobaczyska

ShamaN

Opublikowano

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: poje... ich :rant:

Opublikowano

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: optaszek.... :rant:

Aż tyle ???? to którędy Ty jechałeś ??

Opublikowano

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: optaszek.... :rant:

kurcze nie wiedzialam..... :embarrassed:

nastepnym razem bede musiala tak zrobic........

a ja po drodze od siebie z domku mialam tylko 3 fotoradary :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.