Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź w opcjach czy jest aktywacja wykonana..

Jak sie to objawia?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uuuu ale zastój...

Noooo... słabo :kwasny: Tysiaka chyba nie dobijemy do końca roku :disgust:

Opublikowano
Tysiaka chyba nie dobijemy do końca roku disgust

a ja mysle, ze nawet wiecej :naughty:

Opublikowano

Sprawdź w opcjach czy jest aktywacja wykonana..

Jak sie to objawia?

Klepnij w VAGu ''About'' i po lewej stronie jest miejsce na wpisanie kodu aktywacyjnego ''licencji''

Powinien być Zielony komunikat o aktywacji pod kodem.

Opublikowano

Nie dziala. Wywala sie caly VAG. VAG-COM-PL 704 pisze "Nietestowany". 409.1 wywala sie calkowicie

Opublikowano

a ja mysle, ze nawet wiecej :naughty

Jak każdy coś od siebie dołoży to spokojnie to jakieś 3tyś. wiadomości licząc średnio 10 na stronie :thumbup::polew: Czyli według moich szybkich obliczeń to jakieś 26 wiadomości na dzień licząc że do końca roku jest jakieś 116 dni

Opublikowano

Nie dziala. Wywala sie caly VAG. VAG-COM-PL 704 pisze "Nietestowany". 409.1 wywala sie calkowicie

Kolega ma ten sam problem z VAG-iem. Nie łączy, a jak połączy sie z motorownia, to zaraz zrywa :confused4:
Opublikowano

Kolega ma ten sam problem z VAG-iem. Nie łączy, a jak połączy sie z motorownia, to zaraz zrywa

Dokladnie tak!!! :wallbash:

Opublikowano

Rosyjski drajwer w ramach rozrywki :polew:

12_gopari_22561.jpg

Opublikowano

Rosyjski drajwer w ramach rozrywki :polew:

jak tam wydechy?

Opublikowano

Nie dziala. Wywala sie caly VAG. VAG-COM-PL 704 pisze "Nietestowany". 409.1 wywala sie calkowicie

Powinieneś mieć kod licensji gdzieś w folderze Vag. skąd go masz?

Opublikowano

No to gratki dla kolejnego rozowego :oklaski:

Motor nawet pewnie nie zauwazyl :D

Opublikowano

No to gratki dla kolejnego rozowego :oklaski:

Motor nawet pewnie nie zauwazyl :D

:oklaski:

klubowicz motór stawia biala :decayed:

Opublikowano
klubowicz motór stawia biala decayed

dwie biale :naughty:

Opublikowano
klubowicz motór stawia biala decayed

dwie biale

ŁOJEZUU :kox:

Opublikowano

jak tam wydechy?

Podobno jutro maja byc... zobaczymy :chytry:

Opublikowano
klubowicz motór stawia biala decayed

dwie biale

ŁOJEZUU :kox:

NIEC MU GWIAZDKA POMYŚLNOŚCI NIGDY NIEEEEEEEEEEEEEEE ZAGAŚNIE, NIGDY NIEEEEEEEEEEE ZAGAŚNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Szystkieho najlepszeho z ohaziiiiiiiii bycia Klubowiszeeem :kox:

:drunk:

A teraz konkrety. Kiedy opijamy?

Opublikowano

gratki z rozowego Motor

Powinieneś mieć kod licensji gdzieś w folderze Vag. skąd go masz?

Mam jakas wersje z plyty dolaczonej do VAG'a + "update" ;) licencyjny. Mam tez VAGa od hmmmm... ktora byla wystawiona w dziale o vagowaniu. Wezme to na spota we wtorek, to zobaczycie. Nich ktos zaberze laptka z XP, bo moze to jest ten bol, pls

Opublikowano
klubowicz motór stawia biala decayed

dwie biale

ŁOJEZUU :kox:

i browar :thumbup:

Gratulacje Motur :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.