Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, dobrze, że dotarłem.

Rzeczywiście było sporo Nowych - jeden nawet z USA przyjechał.

UELKAM!!!! Ty rozumeć? UELKAM BEK!!!

A tak BTW hamować mi tu publiczną bajerę, bo niektórzy takiego rozkrętu dostają jakby rano się przy goleniu w lustrach nie widzieli (nie dotyczy naszych Dziewczyn).[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2007, 09:40:51_________________________________________________Kogut! Czego się nie odzywasz Żuczku?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kogut! Czego się nie odzywasz Żuczku?

Kogut pewnie dostał :bicz: :bicz: od swojej kurki :D

Opublikowano

To gdzie beda spoty jesienne/zimowe/wiosenne? Fort Wola (cos ktos o nim wspominal wczesniej) ?

Opublikowano

To gdzie beda spoty jesienne/zimowe/wiosenne? Fort Wola (cos ktos o nim wspominal wczesniej) ?

To właściwie dobre pytanie.

Póki co ustawiamy się na Fort Wola, ale jak ktoś zna jakiś miły, ciepły i suchy garaż z którego nas nie będą chcieli wyrzucić :D to dlaczego by nie rozważyć zmiany.

Opublikowano

To właściwie dobre pytanie.

Póki co ustawiamy się na Fort Wola, ale jak ktoś zna jakiś miły, ciepły i suchy garaż z którego nas nie będą chcieli wyrzucić :D to dlaczego by nie rozważyć zmiany.

Blue city, arkadia, ikea janki tez maja podziemne garaze :) A poprzedniej zimy gdzie robiliscie spoty?

Opublikowano

W Arkadii chyba jest mimo wszystko za duzy ruch, dopiero po 21, blizej 22 robi sie w miare luzno. Janki odpadaja z uwagi na lokalizacje. BlueCity brzmi rozsadnie...

Opublikowano

Fort Wola jak popada snieg to zawsze bedzie blisko na Bronisze polatac z :quattro:

Opublikowano

Póki co ustawiamy się na Fort Wola, ale jak ktoś zna jakiś miły, ciepły i suchy garaż z którego nas nie będą chcieli wyrzucić :D to dlaczego by nie rozważyć zmiany.

Nie ma chyba żadnego garażu w Centrum Handlowym, który byłby jakoś osłonięty - spaliny jakoś muszą uciekać :).

Wicu, na Wileńskim jest tak, że jest tylko z jednej strony odsłonięty garaż piętrowy.

Tylko tam to znowu jest sporo ludzi i za blisko domu :):)

Opublikowano

Mi osobiscie zupelnie nie lezy ten parking na Wilenskim - za malo miejsca, za duzo ludzi.

Lukas z BC tez jest blisko :)

Opublikowano

Mi osobiscie zupelnie nie lezy ten parking na Wilenskim - za malo miejsca, za duzo ludzi.

Tam by było ok gdyby właśnie nie ten tłum ludzi.

Opublikowano

I jest zwyczajnie brzydki, malik nie mialby gdzie pstry pstry pstry :tongue4:

Opublikowano

Zostajemy przy Woli bo w BC jakos tak ciasno i nisko :tongue4: a na Woli mozna zawsze poogladac auta w komisie no i tego samego dnia ma tam spoty klub mazdy

Najwazniejsze to to ze Norbi ma obiecane FW

Opublikowano

Zostajemy przy Woli bo w BC jakos tak ciasno i nisko :tongue4: a na Woli mozna zawsze poogladac auta w komisie no i tego samego dnia ma tam spoty klub mazdy

Najwazniejsze to to ze Norbi ma obiecane FW

Norbiasty na pewno się ucieszy. Może w końcu będzie częściej bywał :tongue4:

Opublikowano

Wolę Wolę

Opublikowano

Wolę Wolę

Wolą wszystkich jest Wola to ja też Wolę Wole.

Opublikowano

No ja tez wole....wole...ale w weekendy :D

No teraz to bede miala spory kawalek z Wilanowa.....no ale mam nadzieje, ze za szybko nie bedziecie uciekac...... :decayed:

Opublikowano

Zamknięte są BC i Media z którego nas na początku roku wywalili.

Wola jest zasadniczo OK, chociaż w zimie tam też nie rozpala wrzątkiem.

Co prawda jestem przeciwny Wileńskiej, ale mylicie się z tym tłumem. Na pięterku zawsze pusto tylko ciężko później wyjechać :decayed:

Opublikowano

Jak nie wybierzemy miejsca to zawsze mozna podjechac do Adasia :przebiegly:

Opublikowano

Jak nie wybierzemy miejsca to zawsze mozna podjechac do Adasia :przebiegly:

Jakby nas wszędzie wywalili to zawsze jakieś wyjście jest :)

Opublikowano

W tym roku ma nie byc zimy takze spokojnie damy rade na Woli :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.