Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuuuuuuuuu Norbi no to lipa straszna. Co tam lałeś ostatnio do baku?

BTW. te fotoradary na 8 to chyba zmylka. Ale dowiem sie za miesiac, gora 2 :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uuuuuuuuuu Norbi no to lipa straszna. Co tam lałeś ostatnio do baku?

BTW. te fotoradary na 8 to chyba zmylka. Ale dowiem sie za miesiac, gora 2 :>

Najczęściej zmyłka.. :) jak nie jest zmyłka to stoją obok w misiowozie palą fajki i zacierają ręcę.. Mam puchę obok domu, wsadzają go raz na 2 miesiące na 3-4 godzinki..
Opublikowano

Uuuuuuuuuu Norbi no to lipa straszna. Co tam lałeś ostatnio do baku?

BTW. te fotoradary na 8 to chyba zmylka. Ale dowiem sie za miesiac, gora 2 :>

U Oniaka jak było 250 to była rewela , a u mnie 280 ia taka lipa ;( TO NIESPRAWIEDLIWE :polew:
Opublikowano

..... będzie trzeba za pomiar zapłacić, tylko dlaczego nie Rogalowi :>

To żeś chopie pomiarów narobił :D

Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?

Opublikowano

280KM 460Nm

no ryli słabo :shocked:

NO myslałem że po progsie będzie jakoś z 320 :(

Opublikowano

280KM 460Nm

no ryli słabo :shocked:

NO myslałem że po progsie będzie jakoś z 320 :(

Ochu... nie ma tak mocnych programów dla eSy!!![br]Dopisany: 04 Wrzesień 2007, 17:18 _________________________________________________310 KM to wszystko jak jest dobra seria
Opublikowano

Mogles napisac ze ma 305 i sie pucowac ze jeszcze ja wzmacniasz :) ale tak to trzeba uwazac bo to chlopie nie wiadomo ktoredy kuce uciekly.

Opublikowano

..... będzie trzeba za pomiar zapłacić, tylko dlaczego nie Rogalowi :>

To żeś chopie pomiarów narobił :D

Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?

Shell V Power R
Opublikowano

..... będzie trzeba za pomiar zapłacić, tylko dlaczego nie Rogalowi :>

To żeś chopie pomiarów narobił :D

Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?

Shell V Power R

to było lać zwykłą 95 na neste :)

Opublikowano

Mogles napisac ze ma 305 i sie pucowac ze jeszcze ja wzmacniasz :) ale tak to trzeba uwazac bo to chlopie nie wiadomo ktoredy kuce uciekly.

Jka nic sie wiecej nie wyskrobie to też przeżyje... do czasuu aż mnie ktoś sklepie i wtedy :wallbash::rant:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

do czasuu aż mnie ktoś sklepie i wtedy

... :polew:
Opublikowano

poczekaj na pozia :)

Opublikowano

..... będzie trzeba za pomiar zapłacić, tylko dlaczego nie Rogalowi :>

To żeś chopie pomiarów narobił :D

Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?

Shell V Power R

No bo mówiłeś ,że Ci 20 kucy dodaje to cholera jak zatankujesz siki 95 stracisz jeszcze??... :blink:

Opublikowano

poczekaj na pozia :)

Prędzej na Oniaka, w pon we dwa jadyma na softa :naughty:
Opublikowano

Kurde wszyscy już na SPOCIE trzeba lecieć :kox:

Opublikowano

Wrzucam wykresik i zastanawiam się, czy u mnie nie siedzi seria. Pomiar robiony byłó na VPower Racing i to tłumaczyłoby 280KM zamiast 265... Rogal powiedział ciekawą rzecz, że zdażało mu się robić autka w których program przed sprzedażą był łagodzony lub wgrywana była seria i zastanawiam się, czy podobna sytuacja nie ma u mnie miejsca. A to by było genialne!!! :dance:

s427biturbopb3.th.jpg[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2007, 20:37 _________________________________________________Chyba sam sobie zaczne odpowiadać, bo wszystkie ogry na spocie.

Program jakiś musi być bo tych niutków jest za bogato w porównaniu do serii 60 to stanowczo za wiele jak na paliwo :confused4:

Opublikowano

Norbi tylko sie cieszyć z 280 KM bo jak zrobisz 310 znowu będzie banan :) KOX :quattro:

Na spocie było git jak zawsze , 17 bryk dzisiaj :shocked:

Ale ci goście w dresach to ja pitole hyhyhy ten mały jak Mario Bros wyglądał heheh

Opublikowano

No gicior spocik.....jak nigdy tyle fur bylo :th:

No i w koncu Mr. Poziu wrocil do nas z za wielkiej wody.....

Tylko kurcze chyba miejsce musimy zmienic......bo tam nas nie lubia :polew:

Opublikowano

jakos przez pol roku bylo dobrze i nikt nie marudzil zobaczymy co bedzie sie dzialo za tydzien pozniej i tak bedzie Wola :hi:

Opublikowano

Tylko kurcze chyba miejsce musimy zmienic......bo tam nas nie lubia :polew:

Nic nie trzeba zmieniać. Przecież to nie nas tam nie lubią :)

jakos przez pol roku bylo dobrze i nikt nie marudzil zobaczymy co bedzie sie dzialo za tydzien pozniej i tak bedzie Wola :hi:

I jest dobrze tyle, że niekoniecznie wszyscy tam byli potrzebni :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.