Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chcę żeby było widać ładunek.

Dokładnie. Również ten na tylnym siedzeniu :decayed:

Nie "również" ale przede wszystkim :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy może ktoś podpowie kto może mieć do sprzedania pompowtryskiwacz używany do AVF nr części 038 130 079 lub 073

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16266.0.html

Opublikowano

Żółw - specjalnie dla Ciebie

:D

http://www.iamaturtle.org/

:kox:

niestety nie znalazlem klingonskiego :D

Opublikowano

Koledzy może ktoś podpowie kto może mieć do sprzedania pompowtryskiwacz używany do AVF nr części 038 130 079 lub 073

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16266.0.html

Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli :cool:

Opublikowano

Koledzy może ktoś podpowie kto może mieć do sprzedania pompowtryskiwacz używany do AVF nr części 038 130 079 lub 073

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16266.0.html

Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli :cool:

Dzięki.Przygotuj dobrą gadkę ,ja biore narzędzia :naughty:

Opublikowano

Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli :cool:

Dzięki.Przygotuj dobrą gadkę ,ja biore narzędzia :naughty:

Dobra dobra cwaniaczki, już ja wiem co Wam w głowie siedzi :polew:

Nie dam się zagadać, będę cały spot siedział w :a4fan::D :D

Opublikowano

Motor ale masz mega felgi w avatarku :kox:

będę cały spot siedział w

moze warto by bylo zabrac swoja Anke to popilnuje :D

Opublikowano

Motor :shocked: to moje targańce (ciągniki rolnicze) nie mają taki wieeeeelkich kół... no no no pozazdrościć... :polew:

Opublikowano
Motor ale masz mega felgi w avatarku

Avancior po anabolu i koksie :kox:

avantpokoksieeb2.th.jpg

lub Print Screen z obrazu po przedawkowaniu właściciela

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sebmis, weź VAG`a na spota bo muszę sprawdzić który wahacz mi puka :polew:

jaa mann :polew:

Opublikowano

moze warto by bylo zabrac swoja Anke to popilnuje :D

Moja A. raczej nie będzie chętna do siedzenie 3h w samochodzie aby go dzielnie bronić :D

Opublikowano

Dzisiaj standardowo w Promenadzie?

Opublikowano

Tak jak zawsze Promenada bo pogoda zmienna jest :kox:

Opublikowano

tylko się ciepło ubrać.. żeby nie było zaraz: "ale tu pi....", albo "jedziemy bliżej ściany"

Opublikowano

tylko się ciepło ubrać.. żeby nie było zaraz: "ale tu pi....", albo "jedziemy bliżej ściany"

FCUK!

Polar miałem zabrać

:wallbash:

Opublikowano

Wiciu, luzik.. coś sobie kupisz w promce.. :thumbup:

Opublikowano

No dzieciaki autko zhamowane i wyszła mała lipa 280KM 460Nm.

Wszystko w autku bangla jak trzeba, suszary dmuchają tyle ile zadane, wtryskiwacze równo tryszczą :decayed:, ale mocy brak. Prawdopodobnie sofcik zwalony, no ale mister uzdrowiciel Rogal już ręce zaciera i w pon. jade na uzdrowienie. :drool: Program od jakiegoś fina :shocked: pasujący do mojej eSy.

Może będzie lepiej zobaczymy....

Na Katowickiej bo tam robiliśmy pomiar i logi, dobiło chyba z 5 nowych fotoradarów na odc. 15 km :shocked:

Raz wyrwała za nami drogówka meldując coś prze przenośne radio, a potem patrol przy drodze kiwał głową z politowaniem. Fotki myśle,że będą jak nic. Pomiar był robiny na 3-ce do 6.5rpm a to już na szafie 170 i wtedy nie było czasu zerkać na pobocze :confused4: będzie trzeba za pomiar zapłacić, tylko dlaczego nie Rogalowi :>

Opublikowano

Norbi, to widzę dobre i złe wiadomości.

Opublikowano

280KM 460Nm

no ryli słabo :shocked:
Opublikowano

Norbi, to widzę dobre i złe wiadomości.

Spoko, nie jest tak źle, wiadomo zawsze mogłoby być lepiej... ale luzik.

Ważne ,że od storny technicznej jest git. trafił się nawet chętny odkupić ją ode mnie jak zobaczył stan(nie walona) i usłyszał od Rogala, że jeszcze polata :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.