Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przykra sprawa z tym wypadkiem w Radomiu :confused4: biedaki :(

Widziałem kolesia na własne oczy jak leciał z rozpostartymi nogami i rękoma i potem głuchy dzwięk jak uderzył o ziemie, a właściwie dwa uderzednia nastepujące po sobie...
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziałem kolesia na własne oczy jak leciał z rozpostartymi nogami i rękoma i potem głuchy dzwięk jak uderzył o ziemie, a właściwie dwa uderzednia nastepujące po sobie...

no to ładnie :( ;( Ciekawe czy za rok będzie air show i czy wogóle ??

Opublikowano

Ufff kac mija ... nareszcie,balet był kox jak zawsze :)

Nawet udało mi sie dzisiaj wymienić czujnik poziomowania i o dziwo działa :)

Opublikowano

Ufff kac mija ... nareszcie,balet był kox jak zawsze :)

Nawet udało mi sie dzisiaj wymienić czujnik poziomowania i o dziwo działa :)

Ja też dopiero wracam do żywych :kox:

NOrbi byłeś w Radomiu na Air Show ??

Opublikowano

Ufff kac mija ... nareszcie,balet był kox jak zawsze :)

Nawet udało mi sie dzisiaj wymienić czujnik poziomowania i o dziwo działa :)

Ja też dopiero wracam do żywych :kox:

NOrbi byłeś w Radomiu na Air Show ??

Byłem, było za***iście do czasu...
Opublikowano

Byłem, było za***iście do czasu...

kurcze ja tez bylem i niestety widzialem wypadek na wlasne oczy...

bardzo niemile przezycie

[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2007, 09:44 _________________________________________________

adres zna tylko Zólw

hehehe cycu malinowy nie cfaniakuj tylko wrzuc wspolrzedne z navi na forum i nowi dojada :polew:

Opublikowano

Ja wrocilem wlasnie z urlopowania sie na Mazurach. Poczawszy od Kaletki do wczoraj :drunk:

Opublikowano

Ja wrocilem wlasnie z urlopowania sie na Mazurach. Poczawszy od Kaletki do wczoraj :drunk:

No to sobie nieźle odpocząłeś. Pozazdrościć. :D

Opublikowano

Noo... a teraz kompletnie nie chce sie wrocic do rzeczywistosci. Trzeba tez nadrobic 2 nieobecnosci na spotach :chytry:

:kox: <- :D

Opublikowano

hehehe cycu malinowy nie cfaniakuj tylko wrzuc wspolrzedne z navi na forum i nowi dojada :polew:

Właśnie, współrzędne byłyby idealne.

Chociaż pewnie zabiorę się "na czuja" z Lukasem :)

Opublikowano

To o której te lody są w planach?

Opublikowano

mnie na lodach raczej nie bedzie :embarrassed:

Opublikowano

no jak to tak ......lody u Zowia bez Zolwia :rolleyes:

Opublikowano

Kto ma zamiar przyjechać na lody bo ja bym wpadł tylko co sam mam jechać???

Zadzwońcie do T-Żółwia ale ma muze "na czekanie" normalnie "mazut"

Opublikowano

No co Ty przyjezdzaj......

Sam napewno nie bedziesz.......kilka osob sie deklarowalo ze beda....

Ja w kazdym badz razie jestem napewno.....i z tego co wyczytalam to Lukas....LukaszR....[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2007, 11:13 _________________________________________________No i reszta pisac kto jedzie......

Opublikowano

Też chętnie bym się przyłączyła, ale nadal nie wiem gdzie i o której.

Opublikowano

Lukas....LukaszR....

No i reszta pisac kto jedzie......

Ja na pewno będę.

Tylko dołączam się do pytania Kasi: o której ??

Opublikowano

godz 15......bynajmniej taka godz podal Lukas kilka postow wczesniej :wink4:

Opublikowano

godz 15......bynajmniej ta godz podal Lukas kilka postow wczesniej :wink4:

Angee a możesz mi na PW wysłać namiary, albo umówić się ze mną w jakimś miejscu żebym trafiła, bo nie wiem gdzie, a nie mam NAVi więc współrzędne nic mi nie pomogą?

Opublikowano

godz 15......bynajmniej taka godz podal Lukas kilka postow wczesniej :wink4:

Ok. Ja to chyba mam jakąś pomroczność, bo nie widziałem tego wcześniej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.