Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rzuca się w oczy :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziałem już jak przeglądałem stronkę. Ludziska na razie nie mam mnie na miejscu urzęduję sobie we Wrocławiu i wracam a niedzielę. Nie mam czasu kompletnie na nic :wallbash: :wallbash:

Jestem już wypompowany konkretnie ale pracuje nad nowym projektem i niestety wpieprzyli mnie w coś czego nie chciałem dali mi doradców :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

We wtorek postaram się dotrzeć ale nie wiem czy jeszcze promenada aktualna czy może FW > jak rok temu .....

Ok koniec mojego biadolenia -miłego weekendu 4 all i owocnego :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance:

Opublikowano

i tak kupi BMW :polew:

Opublikowano

i tak kupi BMW :polew:

Przestań pić albo zmień dilera bo jakieś świństwo Ci podsyła jak masz takie pomysły :bicz3:

Opublikowano

NIEC MU GWIAZDKA POMYŚLNOŚCI NIGDY NIEEEEEEEEEEEEEEE ZAGAŚNIE, NIGDY NIEEEEEEEEEEE ZAGAŚNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Szystkieho najlepszeho z ohaziiiiiiiii bycia Klubowiszeeem :kox:

:drunk:

A teraz konkrety. Kiedy opijamy?

Dzięks :P

Pijemy niebawem :dance:

gratki z rozowego Motor

Powinieneś mieć kod licensji gdzieś w folderze Vag. skąd go masz?

Mam jakas wersje z plyty dolaczonej do VAG'a + "update" ;) licencyjny. Mam tez VAGa od hmmmm... ktora byla wystawiona w dziale o vagowaniu. Wezme to na spota we wtorek, to zobaczycie. Nich ktos zaberze laptka z XP, bo moze to jest ten bol, pls

Dzięks:P

Postaram się zabrać lapa to pogrzebiemy :th:

klubowicz motór stawia biala decayed

dwie biale

ŁOJEZUU :kox:

i browar :thumbup:

Gratulacje Motur :oklaski:

:thumbup:

Opublikowano

gratki z rozowego Motor

Powinieneś mieć kod licensji gdzieś w folderze Vag. skąd go masz?

Mam jakas wersje z plyty dolaczonej do VAG'a + "update" ;) licencyjny. Mam tez VAGa od hmmmm... ktora byla wystawiona w dziale o vagowaniu. Wezme to na spota we wtorek, to zobaczycie. Nich ktos zaberze laptka z XP, bo moze to jest ten bol, pls

może zastanów się nad KTS`em :naughty: a co... http://gladysek.com.pl/ow/d_silniki_kts.html
Opublikowano

Kuva, nie po to laptka kupilem i VAG'a (a wczesniej :a4fan: )zeby teraz sie pakowac w jakiegos KTSa. Ma dzialac i jusz..

Opublikowano

spetsnaz.

Ciebie chyba Bóg opuścił.

Ty patrzyłeś na cennik tego ustrojstwa !!!!??? :shocked:

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 11:19:09_________________________________________________

Zarąbista bryka :drool:

Jak bym był na kupnie - nie zastanawiałbym się ani 5-ciu minut..

Kolor - największym atutem.

Opublikowano

a co.. nie stać nas? Zrzuta po tysiaku i będziemy się KTS`ować.. :kox: Nareszcie skasujesz sobie "service" :)

Opublikowano

Co do żóltka to KOX :kox:

Na pierwszym spocie byla taka pikna B6 w tych barwach

Co do tego sprzetu szyber jest :quattro: tez ale nie ma elektryki z tylu :thumbdown:

Opublikowano

Nareszcie skasujesz sobie "service" :)

juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... :naughty:

Opublikowano

może i ładna.. jeździć też nią ktoś musiał sporo.. 200kkm w 3 lata :blink:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 11:39 _________________________________________________

Nareszcie skasujesz sobie "service" :)

juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... :naughty:

????????
Opublikowano

juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... :naughty:

Ty!!! No dawaj.

Bo historii jest ciąg dalszy. Pamiętacie jak Wam mówiłem, ze wyświetla mi się 11 tys do następnego serwisu? Teraz wyświetla się 12 tys :polew:.

ROŚNIE! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu, a jak ze stanem paliwa w baku? Spada poziom czy wzrasta?? Kurcze.. może wyrezaliśmy wtedy coś lepszego niż perpetuum mobile. :kox:

Opublikowano

juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... :naughty:

Ty!!! No dawaj.

Bo historii jest ciąg dalszy. Pamiętacie jak Wam mówiłem, ze wyświetla mi się 11 tys do następnego serwisu? Teraz wyświetla się 12 tys :polew:.

ROŚNIE! :polew: :polew: :polew:

:shocked:

a wracajac do tematu to przed wszystkimi operacjami trzeba wejsc w blok 002 [instruments-17] i wpisac 0 .... potem ustawiac dalsze prametry ....

Opublikowano

tak jest, całkowicie zapomnieliśmy o 002, a to podstawa :decayed:

reszta to kosmetyka

Kanał dopasowania 02 - cofanie wskazania terminu przeglądów po przeglądzie

t Wskazanie terminu przeglądu służy do przypominania kierowcy o koniecznym przeglądzie. Wskazanie pojawia się na wyświetlaczu środkowym.

t Wezwanie do wykonania przeglądu pojawia się na 1 miesiąc lub 2000 km przed upływem terminu przeglądu. Przykład: Po łącznym przebiegu 13000 km pojawia się wskazanie „SERVICE IN 2000 KM“.

t Pozostały przebieg do przeglądu może być odczytany poprzez menu na wyświetlaczu środkowym przez jednokrotne naciśnięcie przycisku ustawiania zegara.

t Jeśli nadszedł termin przeglądu, to przy włączaniu zapłonu na 5 sekund pojawi się informacja tekstowa na wyświetlaczu środkowym. Gaśnie ona po wskazaniu dla automatycznej skrzyni biegów i ewentualnym wprowadzeniu celu do układu nawigacji. Wskazanie: „SERVICE!“.

t Aktualnie obowiązujące wytyczne → Zeszyt802.

t „Kanały dopasowania 40, 41, 46, 47, 48“, które wyświetlają dynamiczne wartości przeglądu, zostają automatycznie ustawione na „0“.

Wskazanie na -VAS 5051B-:

1 - Wprowadzanie numeru kanału

– W polu przycisków -2- nacisnąć przycisk 2 dla „kanału dopasowania 02“ i potwierdzić wprowadzenie poprzez naciśnięcie przycisku Q.

Wskazanie na -VAS 5051B-:

1 - Odczyt i testowanie kanału 2

4 - Pasek przewijania znajduje się na aktualnej wartości dopasowania

Wymagany przegląd

0 Nie przypada żaden przegląd

1 Przypada przegląd

Wymagany przegląd zostaje cofnięty poprzez następującą wartość dopasowania:

Kasowanie wymaganego przeglądu

0 Kasowanie przeglądu

– Zmienić wartość dopasowania za pomocą paska przewijania ⇒ „A - Zmiana wartości dopasowania za pomocą paska przewijania“ → Odnośnik.

albo

– Zmienić wartość dopasowania poprzez bezpośrednie wprowadzenie ⇒ „B - Zmiana wartości dopasowania poprzez bezpośrednie wprowadzenie“ → Odnośnik.

Wskazanie na -VAS 5051B- po prawidłowo wykonanym dopasowaniu:

1 - Kanał 2 wartość 0 zapamiętana

Opublikowano

tak jest, całkowicie zapomnieliśmy o 002, a to podstawa :decayed:

reszta to kosmetyka

tak to jest jak na spocie sie pije i dłubie w furach :naughty: .... :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:rant:

:polew:

Na najbliższym poprawka.

(I nie pytać czy z picia piwa, czy z VAGowania :polew:)

Opublikowano

Na najbliższym poprawka.

(I nie pytać czy z picia piwa, czy z VAGowania :polew:)

Z tego i z tego - co się będziesz rozdrabniał :D

Opublikowano

Na najbliższym poprawka.

(I nie pytać czy z picia piwa, czy z VAGowania :polew:)

Z tego i z tego - co się będziesz rozdrabniał :D

A jak :drunk:

:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.